Together Magazyn » Aktualności » IV Bal Równych Szans
IV Bal rownych szans 3

IV Bal Równych Szans

Fundacja Wspierania Rozwoju JA TEŻ zaprasza na IV BAL RÓWNYCH SZANS, organizowany w ramach kampanii społecznej #jestem21 w partnerstwie z Miastem Gdańsk orazKIM Sp. z o.o. Sp. K. pod patronatem honorowym Prezydent Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz orazMarszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Już 20 kwietnia 2024 w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Będziemy się wspólnie bawić, jednocześnie zbierając środki na wsparcie edukacji włączającej oraz mieszkalnictwo wspomagane.

Gwiazdą wieczoru będzie MATEUSZ ZIÓŁKO, zwycięzca 3 edycji programu ,,The Voice Of Poland” , 10 edycji programu ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo„ oraz laureat konkursu ,,Super Debiuty” 51 Festiwalu w Opolu.

Aukcję główną z licytacją poprowadzi ponownie PRZEMEK KOSSAKOWSKI, niekonwencjonalny dziennikarz, który przez ponad 8 lat zaskakiwał swoimi programami w telewizji TTV i TVN.
W prowadzeniu aukcji będzie mu towarzyszył jak w poprzednim roku Janek Skiba, uczestnik drugiej edycji programu „Down The Road”. Poza aukcją główną, będzie również dostępna aukcja cicha, a na niej wiele ciekawych przedmiotów do wylicytowania.

Pozostałe atrakcje wieczoru:

Wernisaż wystawy zdjęć z pierwszego kalendarza fundacji, w którym udział wzięli podopieczni z zespołem Downa z gwiazdami polskiej rozrywki

– Mini koncert zespołu ECEKON na otwarcie balu

– Pokaz tańca towarzyskiego zaprezentują pary sportowe z Tanecznego Klubu Sportowego CREATIVE DANCE startujące na turniejach w Polsce i za granicą.

– Do tańcazagra zespół THE CELEBRATION BAND, w którego skład wchodzą doświadczeni i wykształceni trójmiejscy muzycy. Każdy utwór grany jest w 100 na żywo.

– Bal poprowadzi BEATA SZEWCZYK, dziennikarka Radia Gdańsk

– O MENU podczas wieczoru zadba firma BANGLOB : welcome drink, 2 daniowa kolacja serwowana, bufety zimne i słodkie, gorąca przekąska, napoje bezalkoholowe ciepłe i zimne oraz wino bez limitów. Inne alkohole dodatkowo płatne – możliwość zakupu na miejscu.

Partnerzy: Miasto Gdańsk (www.gdansk.pl), KIM Sp. z o.o. Sp. K. (https://spolkakim.pl/)

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk

Sponsorzy: Alter Investment (https://alterinvestment.pl/), Hotel Sadova (https://www.hotelsadova.pl/ )

Patronat medialny: Trójmiasto.pl (https://www.trojmiasto.pl) , Radio Gdańsk (https://radiogdansk.pl) , Zatoka Piękna (https://www.zatokapiekna.pl), Prestiż Magazyn Trójmiejski (https://prestiztrojmiasto.pl), Together Magazyn (https://togethermagazyn.pl), Dziennik Bałtycki (https://dziennikbaltycki.pl)

Wszystkie szczegóły w poniższych linkach:

Strona główna balu: https://jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans

Program balu: https://jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans-program

Formularz rezerwacyjny: https://jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans-rezerwacja

Aukcja: https://jatez.org.pl/iv-bal-rownych-szans-aukcja

5/5 – (1 głosów)