Together Magazyn » Aktualności » Summer Party” dla dzieci z Hospicjum „Bursztynowa Przystań”

Summer Party” dla dzieci z Hospicjum „Bursztynowa Przystań”

Maraton taneczny „Zumba Power Fighters – Summer Party” dla dzieci z Hospicjum „Bursztynowa Przystań”.

Dom Hospicyjny dla dzieci Bursztynowa Przystań to pierwsza w województwie pomorskim i jedna z pierwszych w Polsce placówek zaprojektowanych i wybudowanych od podstaw z myślą o cierpiących dzieciach. To nowoczesny, przyjazny ośrodek dla pacjentów i ich rodzin, który został stworzony z myślą o zapewnieniu jak najlepszego kontaktu dzieci i ich bliskich, w prawdziwie domowych, a nie szpitalnych warunkach. „Był on budowany po to, by ulżyć w cierpieniu chorym dzieciom, rozjaśnić ich codzienność miłością, zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Poprzez zapewnienie kompleksowej, całodobowej opieki medycznej, rehabilitacyjnej, pedagogicznej, socjalnej i wolontaryjnej chcemy sprawić, by żadne chore dziecko i żadna rodzina nie czuły się osamotnione w tak trudnych chwilach”. – wyjaśnia ks. Grzegorz Miloch.

Od jakiegoś czasu Hospicjum „Bursztynowa Przystań” boryka się z problemami natury finansowej i potrzebuje wsparcia. Oprócz wsparcia finansowego dzieci potrzebują również środków czystości, żywności itp. Każdy rodzaj pomocy jest mile widziany! Dlatego też postanowiłyśmy zorganizować maraton taneczny, na którym zorganizujemy zbiórkę funduszy na rzecz gdyńskiego hospicjum – mówią Malwina Feldmann i Beata Naumczuk z Passion2Happiness, organizatorki wydarzenia.

Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca w Fitness Klubie Spójnia w Gdańsku Wrzeszczu, na którym wystąpią najlepsi instruktorzy z Polski i zagranicy. Wszystkich miłośników tańca do zabawy porwą: Angelika Sober z Piły, Vladimir Gerónimo z Berlina oraz najpopularniejsze taneczne Trio, czyli Meki Riahi z Gdyni, Moez Saidi i Zied Achouch z Warszawy.

Tańczyć może każdy! Niektórzy robią to z pasji, niektórzy z przyjemności. 3 godzinny maraton taneczny to nie tylko setki spalonych kalorii, pokłady uwolnionych endorfin, ale też chęć niesienia pomocy osobom potrzebującym!

W taneczną inicjatywę zaangażowały się trójmiejskie media i firmy, takie jak: Magazyn Together – Rodzinna Strona Trójmiasta, Wydarzy się w Trójmieście, Ziaja Ltd, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, 123 Beauty, Fitness Spójnia, Hostel 3City, Kimi Manicure czy też Park Linowy Brzeźno. Dzięki ich hojności, w trakcie spotkania rozlosujemy najróżniejsze nagrody.

W wydarzeniu mogą uczestniczyć wszyscy, którzy kochają taniec, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych Aby zostać uczestnikiem maratonu wystarczy tylko wysłać zgłoszenie na adres: passion2happiness@gmail.com.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/816163658432509/ lub pod numerami telefonu: Malwina: 661 172 939, Beata: 516 945 593. Oficjalny profil Passion2Happiness na Facebook.com.: https://www.facebook.com/Passion2Happiness

Oceń