Together Magazyn » Słyszeliście kiedyś o świadomości kwantowej? Jeżeli nie, to zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie

Słyszeliście kiedyś o świadomości kwantowej? Jeżeli nie, to zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie

Chcesz poprawić swoje zdrowie? Chcesz zmienić swoje życie i czerpać z niego radość? Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się 28 i 29 listopada 2015 w Gdańsku, w audytorium Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński z Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK oraz Jerzy Zięba – autor bestselerowej książki „Ukryte terapie czyli czego ci lekarz nie powie” będą gwiazdami tego wyjątkowego spotkania.

TUTAJ znajdziesz wszystkie szczegóły oraz będziesz mógł zakupić bilet. Zapisz się już dzisiaj, ilość miejsc jest ograniczona, a nam będzie bardzo miło spotkać się z Tobą osobiście!

Zespół Promujemy ZdrowieKatarzyna Świstelnicka
i Piotr Kaliński to założyciele Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK, polscy prekursorzy Metody Dwupunktowej, twórcy największego krajowego forum kwantowego, gromadzący wokół siebie setki osób rodziny kwantowej, prowadzą znane i cenione warsztaty Metody Dwupunktowej. Niestrudzeni propagatorzy nowego, kwantowego paradygmatu postrzegania rzeczywistości, który pokazuje ludziom, że można z łatwością samemu kreować swój los.

„Marzenia o innym życiu nie są zarezerwowane dla żadnej kategorii wiekowej. W każdej chwili możesz podjąć decyzję o zmianie. Nie musisz się krygować i zastanawiać, czy zdążysz. Nigdy nie jest za późno.”

Fragment książki Magiczny Dwupunkt Katarzyny Świstelnickiej


Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki Cholesterol – naukowe kłamstwo, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

metoda dwupunktowa
Magazyn Together jest patronem medialnym wydarzenia!
Oceń