Together Magazyn » Aktualności » BioBazar Młode Miasto

BioBazar Młode Miasto

Moda na zdrowy styl życia zatacza coraz szersze kręgi. Właściwie czy można mówić o modzie? Przecież dążenie do poprawy stanu naszego zdrowia powinno być celem samym w sobie. A jeśli tak, nie jest obojętne, w jaką żywność się zaopatrujemy. Warto wybierać zaufane produkty i sprawdzonych dostawców. Sprzyjają temu takie miejsca, jak BioBazar Młode Miasto w Gdańsku.

Najzdrowiej – bezpośrednio od wytwórcy

Zakupy w popularnych siecach handlowych bywają wygodne, ale mogą przypominać loterię. Ilu klientów uważnie czyta etykiety produktów w poszukiwaniu szkodliwych substancji chemicznych? Raczej niewielu… Poza tym masowa produkcja żywności rządzi się swoimi prawami, na które konsumenci nie mają wpływu. Inaczej jest z żywnością ekologiczną – dostępną na BioBazarze Młode Miasto. Tutaj zyskujemy pewność, że kupujemy wyłącznie ekologiczne produkty, i to bezpośrednio od wytwórców. Rolnicy i producenci chętnie odpowiadają na wszelkie pytania klientów oraz są otwarci na kontakt. To również duży plus w porównaniu z tradycyjnymi sklepami.

Co można kupić?

Przede wszystkim należy podkreślić, że większość produktów dostępnych na BioBazarze Młode Miasto jest certyfikowana. To oznacza, że zostały wytworzone w ekologicznych warunkach i można całkowicie im zaufać. Warto zwrócić uwagę na symbol zielonego listka, obecny na 80% wyrobów. Wyjątkiem są ryby, dziczyzna (dziko żyjące rośliny i zwierzęta nie podlegają certyfikacji), sól, woda i produkty, w przypadku których trwa proces certyfikacyjny.

Na kupujących czekają między innymi: mięso, drób, nabiał, jaja, sery, owoce, warzywa, przetwory, ryby, ciasta i ciastka, soki, pieczywo, wyroby garmażeryjne. Można również nabyć oleje, kosmetyki, środki czystości i wiele innych certyfikowanych produktów.

Nie tylko zakupy

Wizyta na gdańskim BioBazarze Młode Miasto może być przyjemną, rodzinną formą spędzenia soboty. Nie tylko zresztą przyjemną, ale i pożyteczną. Oprócz wspomnianych wcześniej ekologicznych zakupów, można zadbać również i o edukację starszych i młodszych dzieci. Warsztay z produkcji mydełek lub gotowania przydzadzą się w każdym wieku. Cyklicznie zajęcia skierowane są także dla dorosłych (np. kulinarne, parzenie kawy). Od połowy kwietnia na Biobazarze Młode Miasto funkcjonuje praktyczny ogródek, w którym dorośli mogą wypić kawę czy zjeść śniadanie albo wysłuchać koncertu, a dzieci – sympatycznie spędzić czas na placu zabaw.

Jeśli szanujecie środowisko naturalne i poszukujecie przestrzeni związanej z szeroko pojmowaną ekologią, Biobazar Młode Miasto jest miejscem właśnie dla Was!

BioBazar Młode Miasto

ul. Popiełuszki (Nowa Wałowa), Gdańsk

Soboty, godz. 8.00–16.00

tel. 508 717 445

email: biuro@biobazar.com.pl

http://biobazar.com.pl/

Oceń