Together Magazyn » Sport » Rodzinny wieczór z Lechią Gdańsk, 19.09.2014

Rodzinny wieczór z Lechią Gdańsk, 19.09.2014

Rodzinny wieczór z Lechią Gdańsk, 19.09.2014

W piątkowy wieczór PGE Arena, jeden z najpiękniejszych europejskich stadionów, zamieniła się w miejsce sportowych emocji przeżywanych całymi rodzinami. Mecz Lechii Gdańsk z Pogonią Szczecin (0:1) oglądało ponad 13 tys. widzów. Magazyn Together był patronem medialnym tego wydarzenia i przygotował wiele atrakcji dla najmłodszych fanów futbolu.

Magazyn Together – rodzinna strona Trójmiasta, we współpracy z gdańską Lechią i PGE Areną, zadbał o to, by zapewnić niespodzianki najmłodszych kibicom biało-zielonych. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem meczu z Pogonią Szczecin przy wejściach na trybuną rodzinną dla całych rodzin czekały nie lada atrakcje, które sprawiły, że oglądanie meczu sprawiało jeszcze większą przyjemność. Każdy z najmłodszych fanów mógł nie tylko w towarzystwie opiekunów poczuć dreszczyk sportowych emocji, ale i samemu spróbować swoich sił w slalomie między pachołkami, strzałach na bramkę i innych zajęciach rozruchowych przygotowanych przez firmę eventową ,,Enjoy the Game”. Animatorki malowały klubowe barwy na radosnych twarzach pociech, a do trójki piłkarzy Lechii (m.in. Daniela Aleksicia i Diego Hoffmanna) ustawiła się kilkudziesięciometrowa kolejka po autografy. O dobry humor zadbał Lew, maskotka Lechii Gdańsk, który chętnie przybijał ,,piątkę” dzieciakom oraz pozował do zdjęć.

Z pewnością to nie koniec atrakcji, jakie Magazyn Together razem z PGE Areną przygotował na kolejne mecze Ekstraklasy. Obie strony chcą, by przepiękny stadion stał się miejscem przyjaznym każdej rodzinie.

Chcemy, by PGE Arena stała się miejscem, gdzie trójmiejskie rodziny udanie spędzą wolny czas. Będziemy kreować ten stadion jako bezpieczne miejsce rozrywki, przede wszystkim dla najmłodszych, którym razem z naszymi partnerami będziemy umilać czas, bo jedną z nadrzędnych misji naszej gazety jest edukacja oraz wychowanie dziecka poprzez sport i zabawę – mówi Agnieszka Kulinkowska, redaktor naczelna Magazynu Together.

Do pełni szczęścia zabrakło tylko dobrego wyniku gdańszczan, którzy po golu Marcina Robaka z 38. minuty przegrali 0:1 ze szczecinianami. Porażka sprawiła, że Lechia spadła na 10. miejsce w tabeli Ekstraklasy i z dorobkiem 12 punktów traci już siedem punktów do prowadzącej Legii Warszawa. Niemniej ligowa karuzela dopiero się rozkręca, a przed nami jeszcze wiele emocji i, miejmy nadzieję, zwycięstw gdańskiej Lechii.

Kolejny mecz na PGE Arenie odbędzie się 4 października, a rywalem Lechii będzie Cracovia Kraków. Już dziś serdecznie zapraszamy na ten mecz wszystkie rodziny!

Oceń