Together Magazyn » Aktualności » Rodzinny obóz survivalowy – strzał w dziesiątkę!

Rodzinny obóz survivalowy – strzał w dziesiątkę!

Wyjazdy integracyjne kojarzą się raczej z imprezami firmowymi. Jednak rodzinny wyjazd integracyjny to znakomita forma wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie tylko umożliwia świetną zabawę, ale i umacnianie więzi między najbliższymi. A to, jak wiadomo, jest bezcenne.

Przełamać wakacyjny schemat

Kolejne rodzinne wczasy na plaży w modnym kurorcie…? Niekoniecznie! Standardowe oferty biur podróży na ogół obejmują katalogowe formy wypoczynku – zakwaterowanie w hotelu z basenem, dostęp do plaży czy zwiedzanie lokalnych atrakcji turystycznych. I chociaż to wszystko ma swój urok, ale również i powtarzalność. Może spróbować czegoś innego, ciekawszego i tańszego?

Rodzina pod namiotem

Bardzo interesującą ofertą są rodzinne obozy survivalowe pod namiotami. Prawdziwa przygoda jest tutaj połączona z aspektem praktycznym. Można bowiem dobrze się bawić, ale i nabywać przydatnych umiejętności, na przykład z zakresu niesienia pierwszej pomocy i ratownictwa czy zdolności radzenia sobie w otwartym terenie. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska, która dba również o dobrą zabawę. Nie ma więc tutaj ani chwili na nudę, a prawdziwe wrażenia spotykamy na każdym kroku. Poza tym ważny jest też aspekt ekonomiczny – pod tym względem jest to również atrakcyjna opcja. To oferta dla rodzin, które chcą bardziej się zintegrować, lecz również zmierzyć się z własnymi słabościami. Nic tak przecież nie zbliża, jak wspólne osiąganie celów, przeciwstawianie się przeciwnościom i realizowanie zaplanowanych zadań. Na rodzinnym obozie survivalowym to standard. Warto zatem podjąć wyzwanie i zamienić hotelowy apartament na łóżko polowe i namiot. W zamian otrzymujemy znacznie więcej niż tylko promienie słońca i powiew morskiej bryzy!

Przygoda na wyciągnięcie ręki

Podsumowując, przed wyborem letniej formy wypoczynku warto sięgnąć po mniej typowe oferty niż te znane z katalogów biur podróży. Aby przeżyć prawdziwą, rodzinną przygodę, wcale nie trzeba wyjeżdżać do egzotycznych krajów oraz narażać się na tropikalne choroby i duże wydatki. Rodzinny obóz survivalowy w otoczeniu polskiej przyrody może się tym, czego Wam brakowało.

Gdzie znaleźć najlepsze oferty takich obozów ?

Bliss Biuro Podróży

80-280 Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 1/67
www.blisspodroze.pl

tel:58 710-40-75

Two little boy are heated in a fire and cook out on a summer evening

Oceń