Together Magazyn » Styl życia » Lechia ponownie zaprosiła dzieci na mecz

Lechia ponownie zaprosiła dzieci na mecz

W czwartek rano do Wydziału Rozwoju Społecznego trafiła kolejna partia kuponów, które dzieci zamienić mogą na bezpłatne wejściówki na mecz Lechii z Cracovią (sobota, 4.10, godz. 18:00). Tym samym, zgodnie z obietnicą, Lechia Gdańsk ponownie zaprosiła wszystkich uczniów gdańskich podstawówek do wspólnego kibicowania na trybunach PGE ARENY.

Pierwsi dyrektorzy przyjechali po vouchery już krótko po godz. 9:00. Jeszcze w środę wieczorem wysłane zostało od nas powiadomienie do wszystkich szkół o tym, że od czwartku będą czekały na nich w wydziale vouchery na Lechię – mówi Piotr Kowalczuk, dyrektor Wydziału Rozwoju Społecznego UMG. – Mocno kibicujemy tej akcji, ponieważ naszym zdaniem scala ona całe środowiska: nauczycieli i rodziców, oraz oczywiście uczniów. Część szkół zwyczajowo jeździ na „Kibicowanie z klasą”. Cieszymy się, że teraz w kibicowanie włącza się też rodziców. Wiemy jak ważny dla małych ludzi jest czas spędzony wspólnie z rodziną, stadion jest idealnym do tego miejscem.

– Dzieci były bardzo zadowolone, że znów dostały bilety – mówi Adam Perzyński, dyrektor SP27 – Nasi uczniowie mówią, że rodzice są zainteresowani i chcą razem z nimi pojechać na mecz. Ci, którym nie udało się to zrobić poprzednim razem, na pewno skorzystają z zaproszenia teraz, tym bardziej, że termin jest lepszy – sobota i wcześniejsza godzina meczu.

Bezpłatne kupony na mecz Lechii należy wcześniej wymienić na bilet. Ten właściwy zawierać musi już PESEL, imię i nazwisko kibica. Wymiany można dokonać na wyspach klubowych Lechii w centrach handlowych – jednak tu, aby to zrobić należy posiadać kartę kibica. Na bilety papierowe zamienimy kupony w kasach stadionu, które otwarte będą już na 4 dni przed meczem w godzinach od 10:00 do 18:00. Żeby uniknąć kolejek warto wymiany takiej dokonać najpóźniej w piątek 3 października.

Lechia oprócz zapraszania do wspólnego kibicowania dokłada starań, żeby wyjazd na stadion był udanym czasem dla całych rodzin. Na meczu z Cracovią oferta dla najmłodszych ma być szczególnie bogata, a składać będzie się na nią aż kilka atrakcji.

Już na wiele godzin przed meczem przy stadionie działać ma małe dmuchane miasteczko dla dzieci, na którym będą się one bawić na festynie organizowanym w ramach projektu miejskiego „Kibice Razem”. Takie festyny bawiły mieszkańców gdańska już od kwietnia, przenosząc się do kolejnych dzielnic. Na PGE ARENIE ma być ich finał. Również przed stadionem ustawiona zostanie na najbliższym meczu fan zone platformy nc+ ze znanymi i lubianymi przez dzieci atrakcjami. Kibice, którzy przyjadą wcześniej nie będą się nudzić także po wejściu już na stadion. Na dwóch promenadach: żółtej i niebieskiej ponownie przygotowane zostaną dwie strefy rodzinne. Tym razem na trybunie rodzinnej górować będą gry i zabawy dla najmłodszych, w wielu konkursach będzie można wygrać klubowe gadżety. Natomiast na trybunie żółtej zaplanowano strefę zdrowia i urody dla mam. Atrakcje na promenadach przygotowuje dla kibiców wspólnie magazyn „Together – rodzinna strona Trójmiasta” i Agencja Eventowa „Enjoy the game”.

Mecz, na którym będzie można skorzystać z tych wszystkich atrakcji już za parę dni – w sobotę, 4 października o godz. 18:00 na PGE ARENIE Gdańsk. Zapraszamy!

 

Bilety od Lechii
Bilety od Lechii

Oceń