Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Jubileusz Centrum Handlowego Klif – atrakcje dla starszych i młodszych

Jubileusz Centrum Handlowego Klif – atrakcje dla starszych i młodszych

Dnia 1 października mija 18 lat od dnia otwarcia gdyńskiego Centrum Handlowego Klif.

   Z tej okazji wszyscy klienci Klifu mogą wziąć udział w nietypowej rywalizacji, w której będzie można wygrać 18 tys. zł. Osoby, które zarejestrują swoje paragony w punkcie obsługi, mogą się znaleźć w wśród szczęśliwców i cieszyć się z atrakcyjnych nagród. O wysokie wygrane będą również konkurować klienci, którzy uzyskają najwyższą kwotę po zsumowaniu paragonów.

Można rejestrować paragony na kwotę co najmniej 50 zł. Warto podkreślić, że osoby uczestniczące w konkursach wspierają zarazem Oddział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Szpitala Morskiego w Gdyni. Za każde 60 zarejestrowanych paragonów Centrum Handlowe Klif przekaże oddziałowi 1000 zł. Większa liczba paragonów oznacza dla klientów wyższą szansę na wygraną, a dla najmłodszych pacjentów z Gdyni – większe wsparcie finansowe. Warto zatem pomóc swojemu szczęściu, wspierając jednocześnie szczytny cel, jakim jest pomoc dla gdyńskiego szpitala.

Kulminacją wielkiego, wspólnego świętowania 18. urodzin Klifu będzie weekendowa impreza 4 i 5 października. Nie zabraknie atrakcyjnych konkursów, a miłośnicy mody będą mogli podziwiać jedyny na Pomorzu pokaz kolekcji Lidii Kality. Przygotowano również wyjątkowe atrakcje dla dzieci. W niedzielę, w godzinach 12.00–18.00 najmłodszych gości Klifu powita Pszczółka Maja i jej przyjaciele. Dzieci będą mogły odkrywać tajemnice Bajkowej Krainy.

Na głównej scenie, która będzie zlokalizowana przy fontannie, będzie można korzystać z licznych konkursów i innych atrakcji, które na pewno przypadną wszystkim do gustu. Zabawy dla dzieci poprowadzą animatorzy w strojach znanych ze świata Pszczółki Mai. Milusińscy będą mogli uczestniczyć grach i zabawach, za które przewidziano nagrody. Będzie również dostępne stanowisko plastyczne i plansza do aktywnej zabawy ruchowej. Każde dziecko będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Pszczółką Mają.

W pierwszy weekend października na pewno warto całą rodziną odwiedzić Centrum Handlowe Klif. Z pewnością nie zabraknie atrakcji i dla starszych, i dla młodszych gości!

 

 

IMG_5772
Centrum Handlowe Klif – wnętrze
bez tytułu
18 URODZINY Z PSZCZÓŁKĄ MAJĄ

 

Oceń