Together Magazyn » Aktualności » Rodzina w Mieście – konkurs fotograficzny

Rodzina w Mieście – konkurs fotograficzny

Gdański maj to czas z Rodziną w Mieście – rozpoczynamy go bowiem od rodzinnego konkursu fotograficznego dla gdańszczan, który rusza już 2 maja, a swój finał będzie miał 15 maja 2015 r. podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny.Maj to pierwszy ciepły miesiąc rozpoczynający sezon aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższych. To również doskonały moment utrwalenia tych chwil na zdjęciach i podzielenia się nimi z całym światem.

60543_big

Tematem konkursu jest fotografia rodzinna – na której znajdują się jej członkowie aktywnie spędzający swój wolny czas, w otoczeniu przestrzeni miejskich Gdańska.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do dnia 10 maja 2015 r. fotografię rodzinną na adres e-mail:konkursy_riks@gdansk.gda.pl, oraz wypełnić Kartę Zgłoszenia, będącą załącznikiem do Regulaminu Konkursu„Rodzina w Mieście”, wraz z krótką informacją na temat swojej rodziny, okoliczności wykonania zdjęcia oraz miejsca w tle.

O wyborze najlepszych zdjęć zadecydują internauci w dniach 11 – 14 maja 2015 r., podczas głosowania na stroniewww.gdansk.pl 

Nagrodą główną w konkursie jest voucher na weekend majowy w Gospodarstwie Agroturystycznym „U PIANKA” w Nowej Kiszewie, połączony z noclegiem, śniadaniem i obiadokolacją. Gospodarstwo znajduje się w sercu pięknego Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego nad rzeką Wierzycą, gdzie możliwym staje się aktywny wypoczynek w gronie swojej wyjątkowej rodziny. 

Voucher dla zwycięskiej rodziny należy wykorzystać w maju br, w jednym z dwóch proponowanych terminów: 23 – 24 maja 2015 r. lub 30 – 31 maja 2015 r.

Jednocześnie ufundowane zostaną nagrody dodatkowe w postaci materiałów promocyjnych o Gdańsku dla pozostałych uczestników konkursu biorących udział w głosowaniu.

Wyniki konkursu oraz publikacja zwycięskiego zdjęcia nastąpi 15 maja 2015 r. na stronie internetowej www.gdansk.pl

 

źródło: http://www.gdansk.pl/

Oceń