Together Magazyn » Aktualności » Klocki i zabawki ze świata Minecraft
Klocki z gry Minecraft - sprawdź najnowsze propozycje!

Klocki i zabawki ze świata Minecraft

Klocki LEGO® to ponadczasowa, niezniszczalna zabawka, która cieszy już kolejne pokolenie dzieci na całym świecie. Firma od początku swojej działalności zmieniła się na tyle, że obecnie baza klockowych propozycji jest ogromna i przygotowywane są tak zróżnicowane zestawy, że każdy od najmłodszych aż do wieku dorosłego może znaleźć dla siebie interesujące propozycje. Producent stara się iść za trendami, dlatego wśród wprowadzanych do sprzedaży zestawów klocków znajdują się te, które tematycznie nawiązują do popularnych bajek, filmów czy gier. Doskonałym tego przykładem są zestawy LEGO® Minecraft, które stały się hitem w ofercie duńskiego producenta.

Minecraft – popularna gra komputerowa 

Gra komputerowa Minecraft to propozycja, która od kilku lat stała się prawdziwym hitem wśród dzieci i nastolatków. Budowanie domów, miast ze spikselowanych klocków stało się niejako fenomenem w dobie zaawansowanych graficznie gier, gdzie wiele się dzieje, wszystko wygląda jak z filmu. Wyjątkowo popularne wśród dzieci stały się kolorowanki Minecraft. Sam Minecraft stał się natomiast jak powrót do pierwszych gier komputerowych z lat 80-tych i 90-tych. Mimo tego stał się hitem i nie brakuje również dorosłych osób, które chętnie sięgają po tą grę. Firma LEGO® poszła za ciosem i obserwując rynek wykorzystała sytuację związaną z tą grą komputerową i wprowadziła do sprzedaży nową serię LEGO® Minecraft. 

Przenieść Minecrafta do świata rzeczywistego 

Klocki LEGO® Minecraft to propozycja zestawów, które przede wszystkim przeznaczone są dla tych, którzy spędzają dużo czasu przy tej grze komputerowej. Zróżnicowane zestawy jakie pojawiły się w sprzedaży sprawiają, że z klockami LEGO® Minecraft odnajdą się zarówno najmłodsi miłośnicy tej gry komputerowej jak i dorosłe osoby, które również chętnie siadają do tej gry. Firma LEGO® tworząc swoje nowe zestawy przeniosło świat gry do świata klocków i tym samym do naszego otoczenia. Tym samym rodzice wybierając klocki LEGO® Minecraft mogą zachęcić dziecko do tego, by odeszło od ekranu komputera, a jednocześnie zostało blisko świata swojej ulubionej gry. 

Wspólna zabawa i alternatywa dla zdrowia naszych oczu 

Sięgając po klocki zamiast gry komputerowej można będzie stworzyć dziecku alternatywę, która będzie lepsza dla zdrowia oczu niż gry komputerowe. Jednocześnie klocki LEGO® Minecraft to świetna propozycja, która daje okazję do tego, by do zabawy zaangażować inne osoby. O ile gra komputerowa wciąga dziecko i rodzicom daje wolny czas, o tyle klocki mogą być sposobem na wspólną zabawę. To doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu i jednocześnie próbę pobudzenia wyobraźni u dziecka. Klocki uczą myślenia przestrzennego, dziecko może poznawać nowe kształty geometryczne szukać sposobów na różne budowle, które będzie można z pojedynczych klocków stworzyć. Dlatego wybierając klocki LEGO® Minecraft będzie można stworzyć doskonałe warunki do wspólnej rodzinnej zabawy. 

Idealnie oddany świat Minecraft w klockach LEGO®

W przypadku firmy LEGO® mamy do czynienia z klockami, które przez wiele osób oceniane są jako niezniszczalne. I faktycznie coś w tym jest klocki LEGO® to zabawka ponadczasowa, której zniszczenie wydaje się być niemożliwe. Jednocześnie firma LEGO® wprowadzając każdy kolejny zestaw do sprzedaży stara się dbać o to, by zaskoczyć kupujących czymś faktycznie wyjątkowym. Dlatego jeśli w sprzedaży pojawiają się nowe tematyczne zestawy od tego producenta jednego można być pewnym, estetycznie są to zawsze propozycje dopracowane, stojące na najwyższym poziomie i charakteryzujące sie doskonałym wyglądem. Nie inaczej jest w przypadku LEGO® Minecraft, zestawy są dopracowane, charakteryzują się szczegółowością, a ich estetyka jest zgodna z tym co zobaczymy na ekranie komputera grając w tą grę. Charakterystyczna zpikselowana grafika gry została przeniesiona idealnie na klocki z serii LEGO® Minecraft. 

Zróżnicowane zestawy dostępne w sprzedaży 

Oferta jaka kryje się pod serią LEGO® Minecraft to zróżnicowane propozycje, wśród których każdy kupujący może liczyć na to, że znajdzie coś interesującego. W sprzedaży są podstawowe postacie z dodatkami, małe zestawy dla najmłodszych jak i rozbudowane zestawy składające się z bardzo wielu klocków, które przeznaczone są dla nastolatków, a niekiedy sięgnięcie po nie będzie wskazane dla osób dorosłych, które grają w Minecrafta na komputerze. Zróżnicowanie z jakim się spotykamy sprawia, że każdy może szukać interesujących dla siebie propozycji i zestawów, które spełnią jego oczekiwania, a jednocześnie dostępne będą w odpowiedniej cenie, która będzie zgodna z finansowymi możliwościami kupującego. Regularnie w ofercie firmy LEGO® pojawiają się także nowe propozycje wykorzystujące w zestawach motyw z gry Minecraft i można się spodziewać, że regularnie pojawiać się będą nowe opcje, dopóki gra komputerowa będzie na topie.

Jeśli więc jesteście na etapie poszukiwania atrakcyjnego pomysłu na klocki warto będzie zapoznać się z ofertą klocków LEGO®, szczególnie że takie serie jak Minecraft są doskonałym sposobem na to, by odciągnąć najmłodszych od gier komputerowych a zachęcić do zabawy w świecie realnym. 

Oceń