INPRO realizuje nowe osiedle OPTIMA w Gdańsku Jasieniu, w ramach którego powstają mieszkania kwalifikujące się do rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych”. Termin ukończenia I etapu liczącego 100 mieszkań przewidziany jest na październik 2017 roku. Na terenie osiedla zaplanowano tereny rekreacyjne
oraz budynki z powierzchnią handlową.

OPTIMA to nowa inwestycja Spółki INPRO, która powstaje przy ul. Stężyckiej
w Gdańsku Jasieniu.
Okolica bogata jest w ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne. Osiedle znajduje się w odległości 1,9 km od centrum handlowego Fashion House. Przyszli mieszkańcy będą mogli w ciągu 15 minut dotrzeć do centrum Gdańska dzięki trójmiejskiej obwodnicy.

02

Osiedle składać się będzie z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków, z przestronnymi
i oszklonymi balkonami. Mieszkania na parterze będą posiadały duże przynależne ogródki. Wszystkie mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów, tak aby rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni
i odpowiednie dostosowanie do potrzeb każdej rodziny. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona. Osiedle OPTIMA będą cechować duże tereny zielone z małą architekturą.
W ramach inwestycji powstanie również duży plac zabaw, hala garażowa, komórki lokatorskie i parkingi naziemne. W dalszych etapach planowana jest budowa boiska wielofunkcyjnego i części usługowej.

Mieszkania na osiedlu OPTIMA kwalifikują się do programu MdM. Deweloper oferuje pomoc
w uzyskaniu rządowej dopłaty w postaci skorzystania z bezpłatnej usługi doradcy kredytowego. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.320 zł brutto za mkw. Wielkość mieszkań wynosi od 31,06 mkw. do 67,10 mkw. W ramach pierwszych trzech budynków inwestycji powstanie 100 mieszkań, których zakończenie budowy planowane jest na koniec października 2017 r.

03

***

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania
o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

 

Podobne

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany