Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Prezent dla mamy – nie tylko kwiaty i czekoladki!
photo--efbefed

Prezent dla mamy – nie tylko kwiaty i czekoladki!

Mama, bez względu na to, ile mamy lat, zawsze pozostaje najważniejszą kobietą w naszym życiu. Nawet, jeśli na co dzień zdarza nam się pokłócić, to w gruncie rzeczy zawsze bardzo ją kochamy i szanujemy. Dlatego też na każdą okazję chcemy wybrać jak najlepszy prezent dla mamy. Problem w tym, że zazwyczaj – pomimo usilnych starań – wręczamy jej tradycyjne kwiatki i bombonierkę. Tymczasem okazuje się, że pomysłów na niebanalny prezent dla mamy jest co nie miara!

Dla miłośniczki gotowania

W dzisiejszych czasach kobiety nie chcą być kojarzone jedynie z obowiązkami domowymi, w tym gotowaniem. Tymczasem warto mieć świadomość, że mamy naprawdę lubią przygotowywać różnego rodzaju smakołyki dla całej rodziny, a szczególnie dla swoich dzieci. Dlatego też miłośniczkom gotowania możemy podarować prezent bezpośrednio związany z kuchnią. Dobrym pomysłem na prezent dla mamy okazuje się być niebanalny fartuszek z ciekawym tekstem lub zdobieniem. Możemy również zdecydować się na solniczki i pieprzniczki o nietypowych kształtach. W kuchni z pewnością przyda się też dobra jakościowo deska do krojenia czy rękawica odporna na wysokie temperatury.

Dla wyluzowanej mamy

Każda kobieta ma tyle lat, na ile się czuje. Obecnie większość kobiet bardzo dba nie tylko o swój wygląd, ale również o swoje samopoczucie. Chce korzystać w pełni z życia i możliwości, które nam daje. Co ważne, większość mam ma niemałe poczucie humoru i sporty dystans do siebie. Warto więc pomyśleć o ciekawym prezencie dla mamy – na przykład o kubku z interesującym napisem czy dzbanuszku na mleko w kształcie krowich wymion. Dobrym pomysłem na upominek dla mamy będą zaparzacze do herbaty o ciekawych kształtach, na przykład łódki czy wieloryba. Interesujących przykładów prezentów dla mam, które mają poczucie humoru, nie brakuje. Zadbajmy jednak o to, aby – choć powodujące uśmiech na twarzy – były one w dobrym guście.

Praktyczny prezent dla mamy

Wiele mam lubi dostawać prezenty praktyczne, które będą mogły wykorzystać na co dzień. Możemy oczywiście zdecydować się na wspomniane wyżej kubki czy akcesoria kuchenne, a także organizery na biżuterię. Z drugiej strony każda mama z pewnością ucieszy się z ciepłego koca, który dodatkowo może przybrać formę szlafroka. Przyda się on na długie, jesienne i zimowe wieczory z książką. Latem zaś praktycznym prezentem dla mamy okazuje się być kocyko-szlafrok, który jest niezastąpiony zarówno w domu, jak i podczas podróży. Pamiętajmy, aby dobrać kolor upominku do gustu mamy, co dodatkowo sprawi, że prezent wywoła uśmiech na jej twarzy.

Oceń