Together Magazyn » Aktualności » Świąteczne smakołyki z dostawą do domu

Świąteczne smakołyki z dostawą do domu

Ho, ho, ho… Chodźcie, zamówimy w tym roku świąteczny catering – czy to zdanie padało już w twoim domu przed Świętami? W przypadku Bożego Narodzenia 2020 to naprawdę doskonały pomysł, bo nie dość, że będzie okazja do wypróbowania tradycyjnych, a jednak nowych smaków, to unikniemy tak uciążliwej, a w tym roku naprawdę niewskazanej świątecznej… gorączki. Wszystkim potrzebny jest teraz spokój, relaks i mnóstwo smakołyków z dostawą do domu.

Z wielką przyjemnością i równie wielkim apetytem przedstawiamy propozycje, dzięki którym można zajadać się wyjątkowymi potrawami przy wigilijnym stole, oczywiście z gwarancją smaku i bezpieczeństwa sanitarnego dostarczonych dań. 

Święta z dostawą do domu

Catering na twój wigilijny stół – indywidualnie skomponowany z zapewnieniem walorów smakowych oraz estetyki przygotowanych potraw. Spraw, by w tym magicznym czasie ani tobie, ani twoim bliskim nie zabrakło smaków tradycji. O to, by wszystko zostało przygotowane z najwyższą starannością – zadba sprawdzona firma cateringowa. Do zamówień powyżej 350 zł dołączy nawet butelkę przedniego wina.

Wyjątkowe podarki

Świąteczne zestawy podarunków to popularne rozwiązanie, ale nie każdy wie, że można w nich skomponować świeże i „autorskie” produkty, np. przygotowywane na miejscu: pasztet staropolski z dodatkiem dziczyzny i wątróbek gęsich, pieczona pierś z kaczki po pomorsku doprawiona majerankiem, modra kapusta z rodzynkami, jabłka pieczone nadziewane borówkami. Za kremowy miód wielokwiatowy z dodatkiem malin odpowiedzialne są już pszczoły, a doskonałe wino przyjechało z Chile. W drugim wariancie ze słodkościami obdarowany znajdzie bombonierkę z czekoladkami sękacze, bombonierkę galaretki wiśnia w czekoladzie, płatki skórki pomarańczowej w czekoladzie, ponownie kremowy miód wielokwiatowy z dodatkiem czarnej porzeczki, chilijskie białe wino Canepa Sauvignon Blanc i herbatę liściastą premium Earl Grey. Doświadczenie podpowiada, że takie zestawy doskonale spełniają się w roli prezentów dla współpracowników i wszystkich bliskich osób.

Jeśli zaś w planach jest bezpieczne firmowe spotkanie – na wigilijnych gości czekają gotowe boxy czy dania na półmiskach.

Żeby zaostrzyć apetyt czytających wymienimy tylko niektóre propozycje wchodzące w skład oferty cateringowej:

5/5 – (7 głosów)