Together Magazyn » Aktualności » Pomóż Królowej Ziemi odzyskać uśmiech – bezpłatny spektakl dla dzieci

Pomóż Królowej Ziemi odzyskać uśmiech – bezpłatny spektakl dla dzieci

Czemu Królowa Ziemia jest smutna i w jaki sposób ją rozweselić? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w pasażu Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Podczas spektaklu mali widzowie dowiedzą się, jak zadbać o naszą planetę, aby z radością się zieleniła i służyła nam na długie lata. Wstęp wolny!

Królowa Ziemia jest już u kresu sił. Zanieczyszczenia i brak okazywanej jej przez ludzi troski doprowadzają ją do płaczu. Jedna z łez słyszy jej wołania o pomoc i postanawia ratować Królową. Wspólnie z maluchami, które w niedzielę 17 kwietnia zasiądą przed sceną teatralną w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, bohaterka wyruszy w edukacyjną podróż dookoła świata.

Podczas swojej teatralnej wędrówki Łza wraz z małymi widzami będzie przekonywać napotkane na drodze postaci do dbania o naszą planetę. Dzięki temu uczestnicy spotkania dowiedzą się między innymi, jak segregować odpady czy oszczędzać wodę.

Spektakl edukacyjny pt. „Łza Ziemi” będzie już czwartym spotkaniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Tym razem, dzięki grze aktorskiej oraz plastycznym dekoracjom, maluchy dowiedzą się, jak troszczyć się o środowisko naturalne, a także przekonają się, z jak niewielkim wysiłkiem się to wiąże.

Edukacyjne przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Opowieść zostanie zaprezentowana trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Oceń