Together Magazyn » Aktualności » Rockowy musical komediowy o przyjaźni, polskim systemie edukacji i… szkolnych kółkach recytatorskich!:)
"Hejt School Musical" - Teatr Komedii Valldal

Rockowy musical komediowy o przyjaźni, polskim systemie edukacji i… szkolnych kółkach recytatorskich!:)


Szkoła im. Lepszych od Reszty to miejsce, w którym rządzą rankingi, dyscyplina i podstawa programowa. Tu dzieci same dokładają sobie cegieł do plecaków i proszą o więcej prac domowych. Gdy więc do grona uczniów dołącza Lea – miłośniczka teatru i wygłupów (a dla pani Dyrektor to jedno i to samo), szkolny porządek zostaje zachwiany. Czy w szkole, w której liczą się tylko wyniki, znajdzie się miejsce na sztukę i przyjaźń? I czy walka o bycie trochę innym od reszty w ogóle się opłaca?

„Hejt School Musical”, to kolejny po głośnych „Wikingach” autorski musical Teatru Komedii Valldal. Tym razem satyrycznym okiem przyglądamy się polskiej szkole. Wymagający i zastraszani nauczyciele, roszczeniowi rodzice, zdolni, ale bezwzględni wobec siebie uczniowie. W tym spektaklu oberwie się wszystkim. Również szkolnym kółkom recytatorskim.

Ponad 80 aktorów w dwóch obsadach, drapieżny tekst, rockowa muzyka, dynamiczna choreografia, piękne retro-kostiumy i widowiskowa gra świateł. To spektakl, którego będą obawiali się wszyscy – od woźnej po kuratora…

Scena Teatralna NOT w Gdańsku, ul. Rajska 6

CZAS TRWANIA: 2 GODZINY (Z PRZERWĄ NA ODROBIENIE LEKCJI)

SPEKTAKL DLA WIDZÓW OD 9 ROKU ŻYCIA.

Link pod którym można nabyć bilety: www.panbilet.pl/profil/teatrvalldal/

5/5 – (1 głosów)