Together Magazyn » Aktualności » Podaruj paczkę „Od Serca” – bez zbędnych dodatków, ale z sercem

Podaruj paczkę „Od Serca” – bez zbędnych dodatków, ale z sercem

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia – najpiękniejszy czas w roku, gdy możemy pokazać swoim bliskim, jak bardzo nam na nich zależy. I cieszyć się ich szczęściem, kiedy otrzymają prezent, który sprawi im niekłamaną radość.

Oczywiście kupno prezentu może być wyzwaniem. Jeśli jednak zależy nam na oryginalnym i niebanalnym podarunku, warto skorzystać z oferty, którą znajdziemy na stronie www.slowpaczka.pl. Można tu znaleźć zestawy produktów, które są istnymi skarbami natury, zamkniętymi w pięknej formie. Przykładem może być paczka „Od Serca”. Co znajdziemy wewnątrz?

Złoto z rokitnika– to antidotum na choroby cywilizacyjne i złe samopoczucie. Prawdziwa bomba witaminowa, idealny sposób na poprawę odporności, oczyszczenie organizmu czy opóźnienie procesów starzenia.
Mydło naturalne – zapewnia naturalną pielęgnację dla skóry i ukojenie dla zmysłów. Wspaniały zapach sprawi, że codzienny prysznic stanie się niepowtarzalnym rytuałem.
Syrop lawendowy – nieprzeciętne połączenie smaku i zapachu lawendy. Idealny dodatek do wszelkich słodkich przekąsek.
Olej lniany – zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, które dobroczynnie działają na układ sercowo-naczyniowy i trawienny.
Krem owocowy Dzika Śliwka – wszystko, co najlepsze z owoców zamknięte w gustownym słoiczku. Może być zarówno zdrową, pyszną przekąską, jak i wymarzonym dodatkiem do wielu potraw.
Manna kokosowa – esencja kokosa w najczystszej formie, bez jakichkolwiek zbytecznych ulepszaczy. Nieprzeciętny dodatek do owoców czy naleśników.

Oprócz tego, co dla ciała, w paczce jest też coś dla ducha. Zestaw dopełniają poręczny i pięknie ilustrowany kalendarz owocowo-warzywny na 2018 rok oraz numer 12/2017 magazynu „Usta”.

Szukając niebanalnego prezentu, nie musimy wybierać tradycyjnych zestawów słodyczy czy kosmetyków. Paczka „Od Serca” sprawi radość każdej osobie, która uwielbia rozsmakowywać się w życiu.

Oceń