Together Magazyn » Aktualności » Piknik rodzinny Prudential 17.05.2015

Piknik rodzinny Prudential 17.05.2015

Trójmiejskie Dni Rodzinne Prudential to trzydniowa akcja, której celem jest wypromowanie firm i organizacji, które swoją ofertę kierują do rodzin. Od 15 do 17 maja placówki miejskie oraz prywatne firmy zorganizowały dni otwarte, aby zarówno rodzice jak i dzieci mogli zapoznać się z atrakcjami, które na co dzień dostępne są w całym Trójmieście.

Zwieńczeniem akcji, którą zorganizowała fundacja „Zwalcz Nudę” był niedzielny Piknik Rodzinny w Sopocie, na którym wystawiło się około 30 firm. Na dzieci czekała lawina atrakcji – stanowiska naukowe, plastyczne i sportowe. Do nieba ulatywały gigantyczne bańki, gośćmi specjalnymi były ogromne maskotki i szczudlarze. Na plaży odbyła się rodzinna sztafeta z kulą sferyczną, w której wygraną był wstęp do Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja w Gdańsku. Dla najmłodszych zaśpiewała Rybka MiniMini, odbyły się ponad to szybkie lekcje angielskiego czy prezentacje miejsc, w które warto wyjechać na rodzinne wakacje.

Podczas pikniku wręczona została również statuetka Trójmiejskiej Rodzinki Prudential, dla miejsca najbardziej przyjaznego rodzinie, które w otwartym plebiscycie wybrali trójmiejscy rodzice. Laureatem zostało studio dziecięcej aktywności z Gdyni – „Makaraka”, które organizuje warsztaty i aktywności zarówno dla dzieci jak i rodziców. Głównym patronem medialnym akcji został Magazyn Together, który podczas Pikniku Rodzinnego organizował konkursy z ciekawymi nagrodami i prezentował najnowsze wydanie miesięcznika.

Oceń