Together Magazyn » Art. zewnętrzny » PH Matarnia wybrał zwycięzcę Volvo!

PH Matarnia wybrał zwycięzcę Volvo!

Ten dzień Pani Katarzyna i Pan Sławomir zapamiętają na długo.
Dzięki akcji „Jesień pełna nagród” zorganizowanej przez Park Handlowy Matarnia,
5 listopada wygrali Volvo V40 Cross Country i bony zakupowe na łączną wartość ponad 5 tys. zł.
Od 9 października do 3 listopada wszyscy, którzy zrealizowali na terenie Parku Handlowego Matarnia zakupy za minimum 50 zł, mogli wymieniać paragony na kupony konkursowe.
Zadaniem było dokończenie zdania: „Mój wymarzony weekend z rodziną to…”
Komisja konkursowa zapoznała się ze wszystkimi wrzuconymi do urny kuponami i wybrała 10 najlepszych odpowiedzi.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Pani Katarzyna. Niestety, 5 listopada nie mogła być obecna podczas ogłoszenia wyników, ponieważ kilka dni wcześniej urodziła córeczkę. Na szczęście po odbiór nagrody stawił się partner laureatki i na finałowej scenie reprezentował całą rodzinę.
– O konkursie dowiedzieliśmy się z plakatów rozwieszonych w centrum. Mieszkamy niedaleko i jako, że przygotowywaliśmy się do narodzin naszej córeczki często jeździliśmy tam na zakupy. A jak wiadomo, wszystko czego potrzebowaliśmy było w jednym miejscu w wielu sklepach – opowiada pan Sławomir, który odebrał nagrodę w imieniu partnerki.

Po ogłoszeniu przez Grażynę Wolszczak – prowadzącą wydarzenie – zwycięzcy, Pan Sławomir żwawym krokiem wskoczył na scenę. Chwilę później, za pomocą video rozmowy, Pani Kasia ze szpitalnego łóżka pozdrowiła wszystkich uczestników i ze wzruszeniem podziękowała za nagrodę.
– Kuponów wrzuciliśmy sporo, na pewno około 100. To była ciekawa zabawa rodzinna wymyślanie wycieczek, na które chcielibyśmy pojechać, jak będziemy już pełną czwórką. Pomagała nam w tym nasza druga, 3 letnia córeczka, która dmuchała „na szczęście” w każdy kupon. Temat konkursu bardzo nam odpowiadał, ponieważ uwielbiamy kreatywnie spędza razem wszystkie weekendy, szczególnie na odkrywaniu nowych miejsc w Trójmieście – mówi Pan Sławomir.

To był naprawdę szczęśliwy dzień dla zwycięzców akcji, bowiem Pan Sławomir przyznał, że 5 listopada obchodził również urodziny i imieniny.
Poza nagrodą główną, jaką było Volvo V40 Cross Country, Park Handlowy Matarnia przekazał również aparat fotograficzny, rower górski oraz bony zakupowe do sklepów znajdujących się na terenie centrum. Jedną z nagród wręczyli ambasadorzy akcji „Jesień pełna nagród”, autorzy bloga Mammamija.

Oceń