Together Magazyn » Aktualności » FABRYKA PISANEK 2024 – ULUBIONY KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z MIASTA I REGIONU PONOWNIE W CENTRUM RIVIERA
9 edycja konkursu fabryka pisanek w CH Riviera

FABRYKA PISANEK 2024 – ULUBIONY KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z MIASTA I REGIONU PONOWNIE W CENTRUM RIVIERA

Zokazji Świąt Wielkiej Nocy, Centrum Riviera tradycyjnie organizuje konkurs „Fabryka Pisanek”, skierowany do uczniów szkół podstawowych z Gdyni i regionu. Konkurs ma na celu wsparcie lokalnej społeczności oraz promocję unikalnego dziedzictwa miasta i Kaszub. Jest to już 9 edycja konkursu, który polega na oryginalnym udekorowaniu wykonanej ze styropianu wielkanocnego jaja w formacie XXL. To wyjątkowy okazja dla uczniów pomorskich szkół podstawowych, by wykazać się kreatywnością i powalczyć o wartościowe nagrody – w tym nagrodę główną: kartę podarunkową do Centrum Riviera w wysokości 10 000 zł.

Tegoroczny finał konkursu, czyli zdobienie pisanek w Centrum Riviera przez zespoły uczniów, których projekty zostaną zakwalifikowane do realizacji, będzie miał miejsce w dniu 22 marca 2024. Na najoryginalniej udekorowaną pisankę klienci centrum będą mogli głosować w dniach 23-24 marca 2024 roku. 20 oryginalnie udekorowanych pisanek podziwiać będzie można w Centrum Rivieta aż do 5 kwietnia.

9 edycja konkursu fabryka pisanek w CH Riviera
5/5 – (8 głosów)