Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Galeria Bronowice w Krakowie – poznaj centrum handlowe prawdziwie przyjazne klientom!

Galeria Bronowice w Krakowie – poznaj centrum handlowe prawdziwie przyjazne klientom!

Gdy wybieramy miejsce, w które udajemy się na zakupy, skupiamy się nie tylko na bogatej ofercie sklepów, które znajdziemy na miejscu. Oczywiście są one ważne, zwłaszcza wtedy, gdy poszukujemy salonów niszowych lub produktów, które naprawdę trudno znaleźć, jednak coraz większa liczba z nas stawia duży nacisk na to, by robić zakupy w miejscach wygodnych i dostosowanych do naszych potrzeb i oczekiwań. Jednym z takich miejsc zdecydowanie jest Galeria Bronowice, znajdująca się w północnej części Krakowa.

Ciężko będzie wymienić nam wszystkie udogodnienia, które zostały zaprojektowane lub przygotowane dla klientów. Skupimy się jednak na tych, naszym zdaniem, najważniejszych. Dodatkowo Galeria Bronowice cały czas stara się odpowiadać na realne potrzeby swoich klientów, również tych z problemami. Idealnym przykładem jest wprowadzenie Godzin Ciszy na terenie całego centrum handlowego – o nich piszemy jednak poniżej. Sprawdźmy więc zatem dokładnie, w jaki sposób Galeria Bronowice sprawia, że jest ona tak komfortowa dla wszystkich ją odwiedzających?

centrum handlowe w Krakowie

Liczne udogodnienia dla kobiet w ciąży oraz rodziców z dziećmi

Każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że zakupy z dziećmi nie są zadaniem łatwym. Często jednak nie mamy innego wyboru i musimy ruszyć na nie z naszymi pociechami. Galeria Bronowice stara się jednak jak najbardziej pomóc nam w tym, aby były one dla nas naprawdę komfortowe.

Wszystko zaczyna się już na parkingu – to tutaj czekają na nas specjalne miejsca parkingowe dla kobiet w ciąży oraz rodzin z dziećmi. Dzięki temu, zwłaszcza po zakupach, droga do samochodu będzie dla nas znacznie bardziej komfortowa, w końcu pojazd będzie zaparkowany naprawdę blisko wyjścia na parking.

Kliknij i sprawdź → promocje w Galerii Bronowice!


Dużym plusem są również liczne szafki, które na nas czekają. Można zostawić tam plecaki naszych dzieci, kurtki, zabawki i inne rzeczy, które mogą przeszkadzać nam w dalszych zakupach. Gdy ruszają z nami najmłodsi, lepiej mieć w końcu wolne ręce.

Olbrzymim plusem, zwłaszcza gdy czekają na nas długie zakupy, są pokoje rodzinne. To miejsca, w których w bardzo komfortowych warunkach możemy nie tylko przewinąć, ale również nakarmić nasze dzieci. Bez takiego miejsca kilkugodzinne zakupy byłyby dla nas znacznie trudniejsze i bardziej wymagające.

Warto wspomnieć też o siedziskach dla dzieci. Czekają one na nas w toaletach i są idealne dla rodziców, którzy w pojedynkę ruszają na zakupy właśnie z dzieckiem. Wtedy skorzystanie z toalety może być utrudnione, jednak zawsze możemy pozostawić dziecko, na czas korzystania z toalety, właśnie w wygodnym i bezpiecznym siedzisku. Dzięki temu nie będziemy musieli się o nie martwić!

Godziny Ciszy – oto prawdziwa ulga dla osób ze spektrum autyzmu

Kiedy ruszamy na zakupy, zazwyczaj cieszy nas sklepowa muzyka, liczne reklamy przedstawiające nowe oferty czy ogromna ilość świateł. Zupełnie inaczej odbierają to jednak osoby, które na co dzień muszą borykać się ze spektrum autyzmu. Dla nich nadmiar bodźców, który dla nas potrafić być przyjemny, jest prawdziwą katorgą – i nią stają się również zakupy, zwłaszcza w dużych centrach handlowych, gdzie dodatkowo można spotkać wielu innych, gwarnych klientów. Galeria Bronowice otwarta jest również na osoby z problemami, a jednym z nich jest właśnie spektrum autyzmu.

Z tego powodu w Auchan oraz na terenie całej Galerii ogłoszono Godziny Ciszy. W każdy wtorek od godz. 15.00 do godz. 17.00 miejsca te staną się znacznie bardziej przystosowane do wymagań osób ze spektrum autyzmu. W tym czasie światła zostaną przyciemnione, zostaną wyłączone też wszystkie obecne do tej pory ekrany reklamowe. Wszelakie komunikaty do klientów oraz sama muzyka zostaną również wyciszone – dzięki temu zakupy w tak dużym centrum handlowym będą dla osób ze spektrum autyzmu znacznie bardziej komfortowe!

Wypożyczalnia wózków dla niepełnosprawnych w Galerii Bronowice

Galeria stawia też na komfort osób z innymi problemami. Liczną grupę klientów stanowią również te osoby, które na co dzień korzystają z wózków inwalidzkich. Jeżeli jednak tylko mamy taką potrzebę, możemy zdecydować się na wypożyczenie wózka inwalidzkiego na czas zakupów. Pamiętajmy o tym, że wózek należy zarezerwować, lecz można to zrobić nie tylko na miejscu, w Punkcie Informacyjnym, ale również telefonicznie oraz mailowo.

Jedź na zakupy w sposób ekologiczny!

Galeria Bronowice docenia tych, którzy chcą być eko, również w kwestii poruszania się po mieście. Z tego powodu, jeżeli tylko wybierzesz się do Galerii rowerem, nie tylko znajdziesz tutaj wygodne miejsca postojowe, ale również podstawową stację naprawczą. To właśnie tutaj będzie można naprawić swój rower, jeżeli tylko przytrafi się nam nagle nieprzewidziana wcześniej usterka.

Wybierasz się do urzędu? Wybierz Galerię Bronowice!

Galeria Bronowice była pierwszym krakowskim centrum handlowym, w którym pojawiły się Punkty Obsługi Mieszkańców Miasta Krakowa. Właśnie w Galerii znajdziemy urzędników, którzy reprezentują Wydział Spraw Administracyjnych oraz Wydział Ewidencji Pojazdów i Kierowców. Dzięki temu na miejscu będziemy mogli się zameldować, zarejestrować swój samochód czy nawet zarejestrować swoją działalność gospodarczą. Bardzo ważne jest to, że Punkty Obsługi Mieszkańców są czynne w godzinach od 10.00 do 18.00, od poniedziałku do soboty! Dzięki temu jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy swoje urzędowe sprawy chcą załatwić poza godzinami swojej pracy, co w przypadku standardowych urzędów nie jest zadaniem prostym.

Powyższe przykłady to jednak jedynie fragment licznych udogodnień. Warto poznać je wszystkie – pełna ich lista dostępna jest pod adresem https://galeriabronowice.pl/galeria/udogodnienia-dla-klientow. Zachęcamy również do odwiedzenia Galerii, jeżeli jeszcze nie udało Wam się tego zrobić – gwarantujemy, że jest to znakomite miejsce na zakupy dla każdego mieszkańca Krakowa oraz okolic!

Oceń