Together Magazyn » Aktualności » Volvo za 50 złotych – jesienna akcja Parku Handlowego Matarnia

Volvo za 50 złotych – jesienna akcja Parku Handlowego Matarnia

„Mój wymarzony weekend z rodziną to…” – odpowiedź na to pytanie oraz zakupy za jedyne 50 zł uczynią jednego z klientów Parku Handlowego Matarnia nowym właścicielem Volvo V40 Cross Country. Centrum zaprasza w dniach 9 października – 3 listopada na zakupy oraz do udziału w akcji „Jesień pełna nagród”.

Już trzeci raz Park Handlowy Matarnia przygotował dla odwiedzających akcję z atrakcyjnymi nagrodami. Z okazji dziesięciolecia centrum Pani Dorota wygrała mieszkanie. W ubiegłym roku Pan Daniel wyjechał z salonu samochodowego Volvo. W tym roku zwycięzca akcji również otrzyma kluczyki do nowego auta.

Aby wziąć udział w zabawie, należy zrobić zakupy na terenie centrum za minimalną kwotę 50 zł. Na specjalnie przygotowanym stoisku hostessy wymienią paragon na kupon konkursowy. Jeżeli kwota na paragonie będzie wyższa, wyniesie np. 100 zł, wydane zostaną 2 kupony. Urna zostanie zamknięta 3 listopada o godzinie 21.00. Do tego czasu każdy klient może do niej wrzucić nieograniczoną liczbę kuponów.

Tym razem to nie los zdecyduje o tym, kto wygra samochód, aparat, rower i bony zakupowemówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia.W tym roku o zwycięzcach zdecyduje specjalna Komisja Konkursowa, która przeczyta wszystkie odpowiedzi uczestników akcji i wybierze 10 najbardziej oryginalnych, kreatywnych i poprawnych językowo. Dlatego, po uzupełnieniu wraz z hostessą danych osobowych, kupon można zabrać do domu i wrzucić do urny w terminie późniejszym. Chcemy dać uczestnikom szansę przemyślenia swoich odpowiedzi.

Nagrodą główną tegorocznej akcji jest Volvo V40 Cross Country oraz bon zakupowy do sklepu IKEA o wartości 5000 zł. Samochód zawiera m.in. takie udogodnienia, jak: zaawansowany system bezpieczeństwa, w tym system CITY SAFETY oraz 7 poduszek powietrznych, a także elektronicznie sterowaną dwustrefową klimatyzację. Łączna wartość samochodu to ponad 120 tys. złotych.

Kolejnymi nagrodami w akcji są: aparat fotograficzny Nikon oraz bon zakupowy do IKEA o wartości 1000 zł, rower górski KROSS oraz bon zakupowy do IKEA o wartości 500 zł. Osoby, które zajmą kolejno 4-10 miejsce, otrzymają bony zakupowe do IKEA o wartości 100 zł.

Ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się podczas oficjalnego wydarzenia 5 listopada (niedziela) o godzinie 15.00 na terenie centrum, na parkingu przy sklepie Media Markt. Spotkanie poprowadzi aktorka, Grażyna Wolszczak.

Ważne jest, aby dowody zakupów (paragony) zatrzymać i mieć ze sobą podczas ogłoszenia wyników. Obecność osób biorących udział w akcji lub osób upoważnionych na piśmie jest obowiązkowa. Dodatkowo, należy pamiętać o zabraniu ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Po raz kolejny głównym partnerem akcji jest DRYWA Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Volvo, leader sprzedaży i obsługi serwisowej w województwie pomorskim.

Do kampanii promującej jesienną akcję centrum zaangażowano trójmiejską rodzinę, autorów bloga Mammamija. Sesja zdjęciowa z wykorzystaniem nagrody głównej zrealizowana została w gdańskim Teatrze Leśnym.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: portal my3miasto.pl, naszemiasto.pl oraz Magazyn Together.
Wszystkie informacje dotyczące akcji „Jesień pełna nagród” znajdują się na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl

Oceń