Together Magazyn » Aktualności » Miejsce z duszą

Miejsce z duszą

Działająca niemal dwa lata pracownia MOMARTE przyciąga miłośników sztuki w każdym wieku. Warto tutaj wracać i realizować swoje zamiłowania, bo to prawdziwe miejsce z duszą!

MOMARTE jest szczególnym punktem na mapie trójmiejskich pracowni artystycznych. Można tutaj nie tylko rozwijać swoje talenty i pasje artystyczne, lecz również poczuć autentyzm ducha sztuki. Wcześniej pracownia należała do wybitnego rzeźbiarza – Franciszka Duszeńki. Obecnie prowadzi ją Marta Tomaszewska-Gruszka – artystka plastyk i malarka.

Zajęcia dedykowane są uczestnikom w różnym przedziale wiekowym. Mogą w nich brać udział już dzieci od szóstego roku życia. Kreatywny rozwój jest tutaj możliwy między innymi dzięki starannie dobranym zajęciom praktycznym. Każdy może spróbować swoich sił przy sztaludze.

KURS RYSUNKU I MALARSTWA jest skierowany do młodzieży i dorosłych. Oprócz realizacji pasji, ważny jest też aspekt praktyczny – zajęcia pozwalają na kompleksowe przygotowanie do egzaminów na politechnikę czy ASP.

Terminy: środy (godz. 15.00–19.00) i soboty (godz. 9.00–12.00).

GRAFIKA – to kurs dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, który jest prowadzony w kameralnych grupach (do 12 osób). Do wyboru są opcje „Monotypia i techniki łączone” oraz „Linoryt”. Materiały zapewnia organizator, a oba kursy trwają trzy godziny zegarowe.

ZAJĘCIA KREATYWNE – to oferta, która powinna zainteresować wszystkich rodziców dostrzegających u swoich dzieci potencjał twórczy. Jest to najlepszy sposób na twórcze i niebanalne spędzenie wakacji w mieście. Program obejmuje zapoznanie się z różnorodnymi technikami plastycznymi, a przede wszystkim – rozwija kreatywność u młodych ludzi.

Terminy: dzieci w wieku 6–9 lat – soboty (godz. 10.30–12.00); dzieci w wieku 10–13 lat – soboty (godz. 12.30–14.00).

Oprócz Pracowni plastycznej działa galeria, w której można zobaczyć obrazy młodych artystów polskich i zagranicznych. Zapraszamy latem codziennie w godzinach 12.00–19.00.

momarte_reklama_together_205x140

Oceń