Together Magazyn » Art. zewnętrzny » W jaki sposób hotel pomoże Ci zorganizować konferencję?

W jaki sposób hotel pomoże Ci zorganizować konferencję?

O tym, że hotele otwierają się na nowe obszary działania, wiadomo nie od dziś. Prawdziwym majstersztykiem są jednak obiekty, które zdołały stworzyć centrum biznesowo-konferencyjne, sprawnie działające i przyciągające wielu organizatorów różnorakich wydarzeń. Konferencje organizowane w hotelach to istny trend wśród firm i instytucji szkoleniowych. Dlaczego?

Nie da się ukryć, że konferencja organizowana w dobrym hotelu jest gwarancją jakości samej w sobie. Duże sale konferencyjne, dobry sprzęt audiowizualny, miła obsługa – to wszystko działa na plus tego typu miejsc.

Chcąc zorganizować konferencję w hotelu, musisz wiedzieć, że jego kadra menadżerska na pewno chętnie wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń i zaoferuje swoje usługi. Warto to przemyśleć, ponieważ bardzo często z takiej współpracy rodzą się niezapomniane wydarzenia.

W dzisiejszym artykule pokażemy Wam, w jaki sposób to właśnie hotel może pomóc Wam przygotować konferencję na wysokim poziomie.

CAŁE ZAPLECZE GASTRONOMICZNE

Dzięki temu, ze hotele są w dzisiejszych czasach bardzo rozwinięte i posiadają własne zaplecze gastronomiczne w postaci bufetów i restauracji, świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty cateringowej.

Wówczas będziemy mieli zagwarantowany posiłek dla naszych Gości – czy to w postaci przekąski podczas przerwy kawowej, czy też całego obiadu w ramach dużej przerwy obiadowej. Warto pamiętać, że hotelowe restauracje stoją na wysokim poziomie i oferują różnorodne dania – w tym wegetariańskie.

Zaplecze gastronomiczne w Hotelu Nadmorskim

ŚWIETNA OPRAWA WYDARZENIA

Decydując się na współpracę z hotelem, możesz liczyć również na wysokiej klasy oprawę całego wydarzenia. Mamy tu na myśli zarówno wystrój sali (jeśli takowy jest potrzebny), jej wyposażenie (w postaci dobrych mikrofonów, rzutników, projektorów, ekranów, głośników i oświetlenia), a także warstwę marketingową – w postaci plakatów reklamujących konferencję obecnych w obiekcie, czy tez za pomocą internetu – social mediów hotelu lub jego strony internetowej.

NOCLEGI DLA TWOICH GOŚCI

Nie można zapominać, że wrażenie Gości jest najważniejsze. Jeśli Twoja konferencja zaplanowana jest na więcej niż jeden dzień – pamiętaj, by zarezerwować miejsca noclegowe dla przybyłych z daleka uczestników. Taki gest nic nie będzie Cię kosztował, a na pewno zostanie ciepło przyjęty i zapamiętany przez Gości.

Oceń