Together Magazyn » Aktualności » DZIEŃ DZIECKA W CENTRUM RIVIERA
alexander-dummer-ncyGJJTSLM-unsplash

DZIEŃ DZIECKA W CENTRUM RIVIERA

Zbliża się wyjątkowy dzień, na który niecierpliwie czekają wszyscy mali zakupowicze – Dzień Dziecka! Tak znakomite i ważne święto warto uczcić w Rivierze – zwłaszcza, że z tej okazji już od 22 maja czeka na Was naprawdę pyszna promocja! Specjalna akcja paragonowa potrwa aż do 29 maja. 

Chodzą słuchy, że dzieciaki z Gdyni i okolic wprost nie mogą się już doczekać, więc świętowanie w Centrum Riviera – przez wzgląd na ich entuzjazm – zacznie się nieco wcześniej! 

RIV Karta-podarunkowa-Dzien-dziecka WEB X

W Dzień Dziecka zazwyczaj pozwalamy naszym pociechom na drobne, smakowite przyjemności, którymi staramy się nie raczyć ich na co dzień. To czas, kiedy w menu królują lody, pizza, burgery, shake’i, ciastka i inne pyszności… Mmm, na samą myśl już ślinka cieknie, prawda? Na szczęście od święta można sobie pozwolić na małe co nieco, a już szczególnie w Dzień Dziecka! 

Dlatego tym bardziej zachęcamy Was do skorzystania ze specjalnej promocji! Jeśli w dniach 22-29 maja wybierzecie się na coś dobrego do strefy gastronomicznej w Centrum Riviera i wydacie w niej co najmniej 80 zł na maksymalnie 2 paragonach, zgłoście się z dowodami zakupów i odbierzcie kartę podarunkową o wartości 30 zł do wydania na kolejne smakołyki! 

Karty możecie odebrać w dniach 28-29 maja w punkcie odbioru paragonów i zrealizować je we wszystkich restauracjach, kawiarniach i cukierniach dostępnych na terenie Riviery! W tym czasie w centrum będą obecni również animatorzy, którzy przygotowali występy z myślą o najmłodszych odwiedzających! 

Szykuje się naprawdę pyszne świętowanie! Zapraszamy do strefy gastronomicznej Centrum Riviera i życzymy smacznego! 

5/5 – (1 głosów)