Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Laktator, który możesz mieć zawsze przy sobie

Laktator, który możesz mieć zawsze przy sobieWybierając laktator elektryczny musisz zwrócić uwagę na parametry i rozmiary urządzenia. Dzięki temu spełni ono twoje oczekiwania, a korzystanie z niego będzie dyskretne i wygodne.

  1. Zalety nowoczesnych laktatorów
  2. Dlaczego warto kupić dobry laktator?
  3. Poręczny rozmiar gwarancją dyskrecji

Dodatkowo, jeżeli zależy ci na tym, aby nowy laktator wystarczył ci na cały okres użytkowania, powinnaś sięgnąć po produkt jednego z popularnych producentów. Kupowanie niskiej jakości rozwiązań od niesprawdzonych firm całkowicie misja się z celem, gdyż różnice w cenie są niewielkie, a jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia.

Zalety nowoczesnych laktatorów

Medela to jeden z producentów, którzy nieustannie dopracowują oferowane przez siebie laktatory oraz pozostały asortyment skierowany do młodych matek. Dzięki temu wybierając te urządzenia masz pewność, że sprawdzą się w praktyce, a jednocześnie będą bezpieczne dla twojego zdrowia. Jest to szczególnie ważne w przypadku laktatorów, gdyż proces laktacji jest bardzo skomplikowany. Stosowanie odpowiednio dobranego laktatora uchroni cię przed powstawaniem zastojów mleka oraz występowaniem stwardnień, które mogą być bardzo bolesne. Odciąganie pokarmu z wykorzystaniem takiego urządzenia jak laktator Medela Swing to również oszczędność czasu. Liczne badania wskazują, że ilość odciąganego mleka jest nawet do 18% większa niż w przypadku innych rozwiązań. Dla zapewnienia komfortu i wygody kobiety, laktator pozwala odciągać mleko z obu piersi w tym samym momencie.

Dlaczego warto kupić dobry laktator?

Wybierając laktator z oferty sklepu z rozwiązaniami dla mam https://almamed.pl/przenosny-laktator-medela-swing-maxi zyskujesz gwarancję, że nabywasz oryginalny produkt cenionego producenta. Oprócz samego urządzenia, w zestawie znajdziesz również butelki (dwie sztuki), specjalnie zaprojektowany smoczek Calma oraz wszystkie niezbędne części i elementy (w tym również zasilacz sieciowy). Dzięki temu od razu po wypakowaniu laktatora możesz przystąpić do odciągania mleka. Funkcja podwójnego odciągania, którą Medela stosuje w swoich urządzeniach, pozwoli ci zaoszczędzić nawet dwie godzinny każdego dnia

Poręczny rozmiar gwarancją dyskrecji

Konstrukcja laktatora Madela została zaprojektowana w taki sposób, aby był prosty w demontażu. Pozwoliło to uzyskać kompaktowe rozmiary, dzięki czemu możesz go mieć zawsze przy sobie. Obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna. Laktator posiada cztery przyciski, które pozwolą ci dowolnie korzystać z możliwości urządzenia.Oceń