Together Magazyn » Styl życia » Obrączki ślubne SUNDIAMORE – 5 powodów, dla których warto je wybrać!
obrączki ślubne Splendor Sundiamore

Obrączki ślubne SUNDIAMORE – 5 powodów, dla których warto je wybrać!

W trakcie przygotowań do ślubu jednym z najważniejszych elementów jest wybór odpowiednich obrączek. To one mają symbolizować wieczną miłość i zobowiązanie dwojga ludzi. Poza aspektem wizualnym nie zapominajmy również i o praktycznych aspektach. Obrączki ślubne to biżuteria, która z założenia ma być z nami przez całe życie, powinna zatem być wytrzymała i komfortowa. Wybierając obrączki, warto zwrócić uwagę na ofertę marki SUNDIAMORE. Dlaczego? Oto 5 powodów, dla których te obrączki są wyjątkowe.

Wysoka jakość materiałów i wykonania

SUNDIAMORE stawia przede wszystkim na jakość. Do wykonania wyrobów jubilerskich wykorzystywane są wyłącznie sprawdzone kruszce i kamienie szlachetne. Na finalną jakość mają również wpływ umiejętności złotnika. Należy pamiętać, że złoto jest metalem miękkim. Kształt obrączek powinien być tak uformowany, aby zachowały one świeży wygląd jak najdłużej. Grubość powinna być tak dobrana, aby nie ulegały deformacjom w rezultacie wykonywania codziennych zajęć. Szczególnych umiejętności wymagają obrączki z brylantami. Oprawa brylantów wymaga nie tylko umiejętności, ale również doskonałego sprzętu. Złotnicy z SUNDIAMORE oprawiają brylanty pod mikroskopem w powiększeniu trzydziestokrotnym. W rezultacie każdy kamień jest doskonale uchwycony, a wszystkie razem tworzą solidną kompozycję.

Z białego i żółtego złota, platyny i nie tylko

Jubiler online SUNDIAMORE oferuje zarówno obrączki ślubne nowoczesne jak i klasyczne. Dostępne są modele z łączonego złota, takie jak np. FALE UCZUĆ, w których dwa odcienie złota tworzą fale biegnące wokół obrączki. Nie brak również biżuterii ślubnej z ekskluzywnymi dodatkami takimi jak brylanty w damskiej obrączce czy czarne diamenty, które są niezwykle efektowne. Poza obrączkami wykonanymi z żółtego i białego złota, przyszli małżonkowie mogą również zdecydować się na obrączki z platyny czy też obrączki tytanowe.

obrączki ślubne fale uczuć

Personalizacja i realizacja autorskich projektów Klientów

SUNDIAMORE daje Klientom możliwość dostosowania oferowanych obrączek do indywidualnych preferencji pary młodej. Można wybrać nie tylko rodzaj i kolor metalu, ale także rodzaj i umiejscowienie kamieni czy grawerunku. Dzięki temu każda para może czuć, że jej obrączki są naprawdę unikalne. W SUNDIAMORE wykonaniem biżuterii zajmują się specjaliści od lat związani z branżą jubilerską, którzy chętnie podejmują się wykonania obrączek według aktorskiego projektu.

Wygoda użytkowania i elegancja w jednym

Chociaż walory wizualne są niezwykle istotne w przypadku biżuterii, SUNDIAMORE przykłada dużą wagę również do wygody użytkowania. Często zdarza się, że małżonkowie mimo początkowych deklaracji nierozstawania się z obrączką odkładają ją na półkę. Jaki jest powód? Otóż po pewnym czasie pojawia się dyskomfort i zaczerwienienie na palcu pod obrączką. Skóra nie może oddychać, pojawiają się otarcia czy odparzenia. Sposobem na uniknięcie tego typu nieprzyjemnych dolegliwości są obrączki soczewkowe. Mają one mniejszą powierzchnię styku ze skóra, co przekłada się nie tylko na poprawę cyrkulacji, ale również łatwość zakładania i zdejmowania obrączki. Co więcej obrączki wychodzące z pracowni jubilerskiej SUNDIAMORE są nie tylko profilowane soczewkowo, ale również wykonane ze złota wysokiej próby i nie zawierają domieszek, które mogłyby powodować reakcje alergiczne.

obrączki ślubne Salsa

Doskonała obsługa klienta

Przy zakupie obrączek ślubnych nie tylko sam produkt jest ważny, ale także doświadczenie zakupowe. SUNDIAMORE to zespół specjalistów, którzy chętnie doradzą, pomogą wybrać idealny model. Sklep oferuje jedną korektę rozmiaru bez dodatkowych opłat, nawet 5 lat po zakupie obrączek SUNDIAMORE. Wiele par obawia się, że decydując się na zakup obrączek z brylantami pojawią się problemy ze skorygowaniem rozmiaru w późniejszym czasie. W ofercie SUNDIAMORE dostępne są obrączki z brylantami, które mogą być powiększone lub pomniejszone po latach użytkowania. Jubilerzy wiedzą dokładnie jak wykonywane są obrączki, jak oprawiane brylanty i już na etapie projektowym wykonywane są one tak, aby obwód można było w przyszłości modyfikować.

Wybór obrączek ślubnych to decyzja na całe życie. Dlatego warto postawić na markę, która gwarantuje najwyższą jakość i unikalność. SUNDIAMORE spełnia te kryteria i oferuje coś więcej – uczucie wyjątkowości i pewność, że podjęliśmy najlepszą decyzję.

5/5 – (1 głosów)