Together Magazyn » Aktualności » Kubańska fiesta urodzinowa 130 metrów nad ziemią!

Kubańska fiesta urodzinowa 130 metrów nad ziemią!

„Kubańska fiesta urodzinowa 130 metrów nad ziemią!” to nie jest zwycięzca w konkursie na najatrakcyjniejszy tytuł wszech czasów. To tylko i aż streszczenie planu pierwszych urodzin tarasu widokowego Olivia Star Top. Skoro zaprasza się tam gości na 32. piętro, trzeba mierzyć wysoko we wszystkich aspektach. I tak oto na urodzinowych gości czekają atrakcje – pozostając w tej metrycznej nomenklaturze – z najwyższej półki.

Pierwsze urodziny Piętra Widokowego będą trzydniową fiestą w stylu kubańskim! Skąd taki pomysł? Powody są co najmniej trzy: lubimy spędzać czas rodzinnie, kiedy się bawimy, bawimy się na całego, a w tym wyjątkowym roku nasze możliwości podróżowania są nieco ograniczone, dlatego chcemy sprowadzić trochę egzotyki do miasta nad Bałtykiem.

Już w piątek, 24 lipca, zaczniemy „z wysokiego C”, bo „bąbelkowym szaleństwem” – czyli degustacją 5 różnych rodzajów win musujących, którą poprowadzi europejskiej klasy sommelier – Paweł. Udział jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do rezerwacji pod numerem telefonu 533 326 617 lub mailowo taras@oliviastar.pl. To już na pierwszy rzut oka doskonała perspektywa piątkowego wieczoru.

Widoki na sobotę, 25 lipca, są równie atrakcyjne. Między 12.00 a 17.00 każdy gość będzie miał okazję wpaść w wir atrakcji dla rodzin z dziećmi. Po pierwsze: animacje dla dzieci, po drugie: gofry, popcorn, lody, wata cukrowa. Brzmi jak plan?
Im bliżej 19.00, tym głośniej zaczną rozbrzmiewać latynoskie rytmy, by rozpocząć zaplanowaną do późnych godzin wieczornych zapowiedzianą w tytule kubańską podniebną fiestę. Do 23:00 słuchać, bezwarunkowo podrygiwać lub całkowicie poddawać się muzyce na żywo będzie mógł każdy, kto w tę sobotę postawi na rozgrzewające, kubańskie rytmy w wykonaniu zespołu Rey Ceballo & @Tradicuba.
Selekcja doskonałych koktajli letnich na bazie rumu za 20 zł, zajęcia z instruktorem kubańskiej salsy to niewątpliwie plusy dodatnie, uroczysta konsumpcja tortu urodzinowego – perfekcyjne zwieńczenie całej imprezy.

W niedzielę, 26 lipca, wrócimy do świętowania całymi rodzinami i ponownie między 12.00 a 17.00 zaprosimy na urodzinowe menu i atrakcje dla rodzin z dziećmi. Animacji, gofrów, popcornu lodów nie zabraknie dla nikogo.

Wszystkich, którzy już zdążyli w ciągu roku odwiedzić taras widokowy, z podwójną przyjemnością ugościmy ponownie. Tych, którzy wjadą windą na 32. piętro po raz pierwszy, zapewnimy, że są u nas objęci najwyższymi standardami bezpieczeństwa, i uczulimy, by porwani od progu kubańskimi rytmami nie zapomnieli rzucić okiem na Stadion Energi, Trójmiejski Park Krajobrazowy, Port Gdański, Zatokę Gdańską, Klif Orłowski, Archikatedrę Oliwską, Park Oliwski, Terminal Kontenerowy DCT. Warto zwrócić też uwagę na sam wystrój tej wyjątkowej przestrzeni, która od strony morza jest mocno inspirowana stylistyką polskich transatlantyków, takich jak MS Batory, od północy kamienicami w dzielnicy Gdańsk Oliwa, a od zachodu Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

Jak się wam podobają takie widoki na zbliżający się kolejny weekend wakacji?

Oceń