Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Majtki modelujące – doskonała figura na każdą okazję
photo--fae

Majtki modelujące – doskonała figura na każdą okazję

Wiele kobiet boryka się z problemem tak zwanej oponki na brzuchu bądź zbyt szerokich bioder. Czasami problem urasta do takiej rangi, że chętniej wybieramy luźne, wręcz workowate ubrania, zamiast kobiecych i dopasowanych spodni, spódnic lub sukienek. Tymczasem rozwiązaniem mogą być majtki modelujące, które można zakupić w dobrych sklepach z bielizną. Jak działają majtki modelujące i dlaczego warto je zakupić?

Do wyboru, do koloru

Majtki modelujące mają za zadanie optycznie poprawić naszą figurę. Najczęściej decydujemy się na modele, które zapewniają nam optyczną redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu, węższe biodra, szczupłą talię czy nawet ujędrnienie pośladków. Każda z nas ma inny typ figury, stąd potrzebuje nieco innych majtek modelujących. Stąd też tak szeroki ich wybór. Oczywiście istnieją modele, dzięki którym możemy osiągnąć kilka efektów jednocześnie. Co istotne, noszenie majtek modelujących nie ma za zadanie zmniejszyć naszego rozmiaru, a wyprofilować nam sylwetkę, dzięki czemu pozbędziemy się wszelkich kompleksów na tym tle. Niestety, czasem nawet niewielka oponka na brzuchu sprawia, że rezygnujemy z kobiecych, opinających ciało sukienek na rzecz modeli oversize. Oczywiście nie są one złym wyborem, jednak nie sprawdzają się w każdej sytuacji. Dodatkowo nowoczesne majaki modelujące wyglądają bardzo kobieco i seksownie. Przylegają one do ciała, dzięki czemu nikt nie zauważy, że mamy na sobie bieliznę wyszczuplającą. Majtki modelujące wykonane są z materiałów przyjaznych skórze, które nie wpijają się, nie powodują, że skóra nadmiernie się poci czy zwyczajnie nie są dla nas niewygodne. Jest to bardzo ważne, ponieważ im lepiej się czujemy w swoim ubraniu, tym lepiej wyglądamy.

Kiedy nosić majtki modelujące?

Wbrew pozorom majtki modelujące nie są zarezerwowane jedynie na specjalne okazje. Wiele osób nosi je na co dzień, a nie tylko od święta. Doskonale sprawdzają się one w zestawieniu z codziennymi, prostymi stylizacjami. Jeśli zależy nam na tym, aby czuć się dobrze ze swoją figurą bez względu na to, co mamy na sobie, to dobrze jest zaprzyjaźnić się z bielizną modelującą i nosić ją każdego dnia. Pamiętajmy, że dzięki niej wyglądamy dobrze nie tylko dla innych, ale przede wszystkim dla samych siebie. Majtki modelujące możemy kupić w dobrych sklepach z bielizną. Doskonałej jakości modele znajdziemy w cenach rozpoczynających się już od 100 zł. Majtki modelujące to jednak nie zwykły zakup, a inwestycja w piękny wygląd i dobre samopoczucie nie tylko przy większych okazjach. 

Oceń