Together Magazyn » Aktualności » Oryginalne prezenty dla miłośników sportów ekstremalnych i adrenaliny

Oryginalne prezenty dla miłośników sportów ekstremalnych i adrenaliny

Upominek w postaci ekstremalnego przeżycia to idealny prezent dla brata, siostry czy przyjaciela, który nie boi się nowych doświadczeń i wysokości. Skoki z żurawi, wieżowców, mostów czy kominów odbywają się na wysokościach sięgających ponad 200 metrów, a spadochronowe – z 6000 metrów.

Prezent dla niego i dla niej – skok na linie z wysokości

Ekstremalne skoki na bungee organizowane są w różnych miastach Polski, np.: Krakowie, Trójmieście czy Zakopanym. Bezpieczeństwo skoczka zapewnia specjalna lina oraz uprząż asekuracyjna mocowana na nogach i okolicach ud. Średnia wysokość żurawia, z którego oddawany jest skok, sięga 90 metrów. Lot trwa kilka sekund, ale pozostawia wspomnienia na całe życie. Podczas realizacji vouchera istnieje możliwość zamówienia fotorelacji lub filmu z odbytego skoku. Ciekawym rozwiązaniem jest skoczenie w parze. Należy wcześniej poinformować o tym organizatorów, którzy dobiorą odpowiedni sprzęt, adekwatnie do łącznej wagi uczestników. Po zabawie każdy otrzymuje pamiątkowy dyplom.

Dream jump z wysokości 222 metrów

Dream jump to technika oddawania skoków z wysokości, która umożliwia podczas lotu wykonywanie przeróżnych akrobacji. Pozawala na to specjalny sprzęt asekuracyjny i dynamiczne liny, które są luźno rozwieszone pomiędzy dwoma obiektami. Technika dream jump umożliwia maksymalne wydłużenie lotu, w trakcie którego można ćwiczyć salta i obroty. Przeciwwskazaniem do skorzystania z atrakcji są choroby układu krążenia oraz poważne urazy kości i mięśni. Skok z komina to pomysł na prezent dla każdego miłośnika adrenaliny i ekstremalnych przeżyć.

Skok ze spadochronu

Skok ze spadochronem jako prezent przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi spadochroniarstwa ale i mocnych wrażeń. Samolot desantowy wznosi się na wysokość około 6000 metrów. Uczestnik zabawy nie może ważyć więcej, jak 110 kilogramów. Organizatorzy przedsięwzięcia oferują skoki tandemowe, czyli razem z instruktorem. Jest to gwarancja bezpieczeństwa i przede wszystkim świetnej zabawy. Skoki ze spadochronem odbywają się tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych, dlatego jeżeli pogoda się popsuje, tandem przekładany jest na inny termin.

Oceń