Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Innowacyjna butelka do karmienia
innowacyjna-butelka-do-karmienia

Innowacyjna butelka do karmienia

Powszechnie wiadomo, że karmienie dziecka powinno jak najdłużej przebiegać za pomocą piersi matki. To najlepszy sposób, by zaspokoić potrzeby żywieniowe własnej pociechy. W pokarmie od mamy obecne są składniki, dzięki którym dziecko prawidłowo się rozwija i wzmacniana jest jego odporność.

Wiele artykułów zachęca, by karmić piersią jak najdłużej. W rzeczywistości wiemy jednak, że okoliczności bywają różne. Niekiedy wynika to ze zmian zachodzących w organizmie matki, niekiedy pewne zmiany trzeba poczynić ze względu na dziecko.

W przypadku przerzucenia się na karmienie z butelki najważniejsze, o co trzeba zadbać, to dobra butelka, która będzie wygodna w użytkowaniu i bezpieczna dla malucha! Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na szklaną albo plastikową butelkę – zadbaj o to, by była jak najwyższej jakości. Dla najbardziej wymagającego rodzica polecamy innowacyjną butelkę do karmienia. 

Pokarm w butelce pełnowartościowy?

W momencie kiedy karmienie, tylko i wyłącznie, piersią staje się niemożliwe trzeba odciągać pokarm i przechowywać go w butelce. Co zrobić, by zachowany pokarm nie stracił swoich wartości odżywczych?

Jest bardzo duże ryzyko, że tak się stanie, a wszystko to przez konieczność chłodzenia i podgrzewania mleka. Mamy jednak dobrą wiadomość. Dzięki innowacyjnej butelce można tego uniknąć! Karmienie naprzemienne przy posiadaniu dobrej butelki jest możliwe. 

Walka z bakteriami

Z chwilą odciągnięcia mleka matki ilość bakterii potrafi podwoić się w ciągu bardzo krótkiego czasu. Idealnym sposobem na zachowanie pokarmu w najlepszym stanie to natychmiastowe przechowanie jego w lodówce, gdzie zostanie schłodzone. Następnie należy jak najszybciej je podgrzać. Razem z innowacyjną butelką do karmienia to najbezpieczniejszy sposób na podanie pełnowartościowego mleka dziecku.

Zwróć uwagę na kształt

By proces karmienia butelką przebiegł w prawidłowy sposób kształt akcesorium musi być odpowiedni! Innowacyjne butelki marki Nanobébé mają odpowiednie wymiary. Łatwo i wygodnie ich używać, a na dodatek dzięki nim mleko można rozprowadzić cienko po powierzchni, a jego wartość odżywcza nie zostanie naruszona. Technologia butelki nie pozwoli na poparzenie dziecka, a podgrzewanie mleka przebiegnie w ekspresowym czasie.

Pierś mamy

To, co istotne w butelce to również sam kształt smoczka! W innowacyjnej butelce do karmienia przypomina ono brodawkę, którą ssie dziecko. Jest ona tak dobrze skonstruowana, że nie wymaga większej siły ssania, niż ta, którą dziecko już poznało z procesu karmienia prawdziwą piersią. Pamiętaj, że decydując się na butelkę, musi ona wydać się dziecku równie miła jak pierś najbliższej mu osoby na świecie. Ma ją jak najbardziej przypominać, by maluszek mógł ją w pełni zaakceptować i by bez problemu wracał do karmienia prawdziwą piersią.

Innowacyjna butelka Nanobébé jest w stanie stać się dziecku bardzo bliska! Twoja pociecha może chwycić ją i trzymać samodzielnie. To produkt, który pozwoli w dziecku budować jego niezależność i spożywać przez niego pokarm bez pomocy mamy.

Dzięki temu możesz zyskać drogocenny czas tylko dla siebie. Z tak innowacyjną butelką do karmienia bezpieczną decyzją będzie pozostawienie dziecka pod opieką taty czy dziadków.

innowacyjne-butelki-do-karmienia

Innowacyjna, ale prosta w obsłudze

Czy wiesz, że innowacyjne butelki do karmienia marki Nanobébé można obsługiwać jedną ręką? Z doświadczenia wiemy, że rodzic w ferworze zadań, trzymając dziecko blisko siebie, nie zawsze ma dwie dłonie do dyspozycji. Produkty Nanobébé zostały skonstruowane w taki sposób, by nie było to problemem rozłożyć butelkę, umyć ją i złożyć tylko jedną ręką! 

Prostota to podstawa w takich butelkach! Jeśli zastanawiasz się nad zakupem odpowiedniego akcesorium – szukaj takiego, z którego będziesz korzystać intuicyjnie. Butelka ma być zbudowana w taki sposób, by korzystanie z niej było bezpieczne.

Powinna mieć antypoślizgowy dół, co może uchronić Twoją podłogę przed nieustannym zmywaniem w przypadku, kiedy upadnie Ci na ziemię. Wymagana cecha dobrej butelki to również możliwość umycia jej w zmywarce! 

Pożegnajmy kolkę!

Pierwsze miesiące życia małego człowieka mogą obfitować w męczące je kolki! Mleko bardzo szybko dostaje się do żołądka dziecka i prawdopodobnie to właśnie ta szybkość powoduje nieszczęsną, dręczącą dolegliwość. Innowacyjna butelka do karmienia Nanobébé posiada trzy prędkości przepływu pokarmu! To krok ku dostosowywaniu się do tempa rozwoju dziecka. 

Smoczek posiada też system wentylacji, który potrafi zredukować ciśnienie wewnątrz butelki podczas karmienia, co zmniejsza kolkę!

Mleko pod kontrolą

Innowacyjne butelki do karmienia posiadają adapter, który dopasuje się do większości laktatorów. Dzięki temu nie będzie to skomplikowaną procedurą, by pompować mleko do butelki. Produkty Nanobébé są tak zbudowane, że można je stawiać jeden na drugim, co zaoszczędzi miejsce w lodówce i usprawni Twój proces karmienia dziecka. 

Produkt sprawdzony i najwyższej jakości

Marka Nanobébé doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak wrażliwy i delikatny jest organizm niemowlaka i stawia na tworzenie produktów z najwyższej półki. Innowacyjne butelki do karmienia wykonane są z takich materiałów, które nie uczulają i są klasy medycznej oraz zostały zaaprobowane przez Instytut Matki i Dziecka. 

Innowacyjne butelki do karmienia znajdziesz tutaj: https://www.nanobebe.pl

Oceń