Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wózek oyster max
wozek-oyster

Wózek oyster max

Częstym dylematem rodziców jest wybór wymarzonego wózka dla dziecka. Opiekunowie przed zakupem czytają poradniki i opinie innych matek czy ojców. Podstawowym czynnikiem jaki powinien spełniać wózek jest lekkość, skrętność oraz solidne wykonanie. Są to najważniejsze funkcje, aby spacer z pociechą był radosny dla wszystkich. Jednak na szczęście na rynku nie brakuje na prawdę dobrze wyposażonych wózków.

Charakterystyka wózka Oyster Max

Wózek tej firmy cieszy się niezwykłą popularności wśród swieżo upieczonych rodziców. Życie często płata nam figla i tu właśnie czterokołowy pojazd jest przygotowany na stworzenie z wózka pojedyńczego wózek dla bliźniaków.

Pojazd dziecka jest idealnie dopasowany, ponieważ w zestawie posiada gondole oraz siedzisko dla starszego dziecka. Dzięki Oyster Max mały odkrywca może obserwować cały otaczający go świat. Producent również zadbał o dodatkowe akcesoria chroniące dziecko. Znajduję się między innymi osłony przeciwsłoneczne oraz przeciwdeszczowe. Jest to bardzo ważne, ponieważ dziecko bez względu na pogodę może przebywać na podwórku.                                                         

Cechy posiadające w wózku Oyster Max

Producent zapewnia komfort dla leżącego lub siedzącego dziecka. Nią zapomniano o rodzicach, oni również posiadają liczne udogodnienia. W wózku nie brakuje elementów zabezpieczających pociechę między innymi możemy wyróżnić blokowane kółka, aby wózek sam nie pojechał. Dobrze się sprawdza jeżeli dziecko zaciekawi jakiś obiekt i obowiązkowe jest zatrzymanie wózka.

Warto zwrócić uwagę na kompatybilną gondole, która jest w wózku pojedynczym oraz bliźniaczym. Udogodnieniem jest funkcja umieszczenia fotelika samochodowego w stelażu wózka. W szczególności wózek Oyster Max jest dostosowany do mam. Ze względu na regulacje rączki, dopasowuje się do różnego wzrostu. Jednak kluczową jest lekkość konstrukcji to ułatwia mamie przeprowadzenie spaceru w miłej atmosferze.                   

Zakres wymiarów oraz waga w produkcji Oyster Max

Podczas szukania wymarzonego wózka rodzice zwracają uwagę, aby posłużył im na kilka lat, ponieważ jest to kosztowny wydatek. Oyster Max może być używany od pierwszego dnia życia dziecka aż do osiągnięcia 15 kilogramów. Waga nie zmienia się w przypadku wózka dla bliźniąt oraz jednego dziecka.

Warto podkreślić, że waga gondoli nie przekracza 4 kg, oznacza to, że jest bardzo leciutka. Wnętrze gondoli to aż 72 centymetry. Dziecko na pewno będzie miało swobodę. 12,5 kilograma to waga wózka z siedziskiem. Można pójść do wniosku, że to na prawdę lekki czterokołowie w porównaniu z innymi modelami.               

Gdzie można zrobić zakup oraz sprawdzić cenę produktu?

Oyster Max to wózek, który można zamówić bez wychodzenia z domu, czyli online. Jest to wygodne dla zabieganych rodziców przed przywitaniem dziecka na świecie. Wózek jest dostępny na stronie internetowej noszącej nazwę: Marko. Cena produktu waha się w granicach 1050zł-830zł. Rozbieżność jest spowodowana obecną promocja.

Producent firmy zapewnia darmową wysyłkę pod wskazany adres. Promocja obowiązuje do końca roku bądź do wyczerpania zapasów. Dostępne są różne kolory wózków, więc klient może wybrać ten najbardziej odpowiadający jego gustowi. Oyster Max na stronie internetowej Marko posiada oferty innych akcesoriów niezbędnych do wózka.

Nie zabraknie między innymi: dostawki pod nóżki dla starszego dziecka, adaptery do wózka samochodowego oraz siedzisko i gondole. Dziecko zaczyna siadać około 6 miesiąca, więc rodzic w odpowiednim czasie powinien zastąpić gondole miejscem do siadania.

wozek-oyster-max

Podsumowanie

Można wywnioskować, że wózek Oyster Max to idealne wyjście, aby spacery były udane. Przez producenta zapewniony jest komfort dla obu osób, czyli dziecko oraz rodzic. Duża średnica kułek ułatwia pchanie wózka na nierównych terenach. Szeroka gondola oraz siedzisko do siedzenia nie utrudnia ruchów młodemu człowiekowi.

Warto zwrócić uwagę na ilość funkcji jakie ma Oyster Max. Warto zagłębić się w ofertę producenta, ponieważ cena nie jest wygórowana, a wózek jest wykonany z solidnej jakości tworzywa. Obecna promocja może zachęcić przyszłych rodziców do zakupu pojazdu na czterech kołach.

Produkt jest dostępny z rabatem na stronie internetowej Marko. Istnieje możliwość zakupów przez platformę i dostarczenie przesyłki pod sam dom. Producent gwarantuje zadowolenie rodziców oraz dziecka. 

Po więcej zapraszamy na stronę: https://markowewozki.pl

Oceń