Together Magazyn » Art. zewnętrzny » IDEAL AP 30 Pro – innowacja na rynku oczyszczaczy powietrza
Obraz-

IDEAL AP 30 Pro – innowacja na rynku oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacze od kilku lat cieszą się rosnącą popularnością. W odpowiedzi na tak duże zapotrzebowanie producenci przygotowują coraz to bardziej nowoczesne urządzenia. Jednym z oczyszczaczy, które stanowią dobry wybór, jest IDEAL AP 30 Pro.

Ci, którzy korzystają z oczyszczaczy od dłuższego czasu, doskonale wiedzą, że większość z nich jest pokaźnych rozmiarów i o kanciastych kształtach. Przy IDEAL AP 30 Pro tego nie ma – oczyszczacz ma zupełnie inny design, a to dopiero początek! Z jakimi jeszcze innowacjami można się spotkać w przypadku tego modelu?

Innowacyjny kształt to lepsza wydajność

Nietuzinkowy okrągły kształt jest możliwy dzięki filtrowi 360°. Oczyszczacz składa się z filtrów, korpusu i wentylatora. Taka budowa sprawia, że urządzenie jest wyjątkowo wydajne, a powietrze trafia do niego z każdej strony. W tym oczyszczaczu do filtracji wykorzystano niemal całą jego powierzchnię i znacznie szybciej można pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń. Pomimo tego, że oczyszczacz jest niewielkiej wielkości, przez filtr 360° potrafi filtrować powietrze na powierzchni nawet 40m2.

Warto zwrócić uwagę na to, że pomimo rewelacyjnej wydajności, urządzenie jest wyjątkowo ciche i może emitować dźwięk na poziomie 16 dB. Oznacza to, że można je ustawić nawet w biurze albo dziecięcym pokoju, gdzie ma być cicho. Jest przy tym bardzo ekonomiczne, bo zużycie prądu może być na poziomie 5 W.

Technologia, która zadba o Twoje zdrowie

Jak widać, już sam kształt jest starannie przemyślany, ale równie szczegółowo dopracowano filtr, tryby pracy i inne funkcje. Filtr HEPA wyprodukowała firma Fredenberg ciesząca się renomą na całym świecie. Stosuje się głównie w przemyśle i znajduje się w nim aż 370 g aktywnego węgla. To, co stanowi prawdziwą nowość na tle innych urządzeń, to chip, który znajduje się w filtrze. Gromadzi informacje na temat zużycia filtra, a kiedy jego żywotność się wyczerpie, to użytkownik zostanie o tym poinformowany, a urządzenie nie będzie działało.

W trosce o wygodę

Producent zadbał również o wygodę. Ponieważ oczyszczacz IDEAL AP 30 Pro ma kilka prędkości, sterowanie manualne i automatyczne, pracę można dopasować bezpośrednio do swoich potrzeb. Do wyboru są tryby nocny, niski, średni, a także wysoki i turbo. Ponadto istnieje opcja połączenia z siecią WiFi, co pozwoli na sterowanie parametrami. Dzięki aplikacji mobilnej można też kontrolować prędkość.

O jakości powietrza w pomieszczeniu informują specjalne czujniki: czujnik pyłów, gazów i zapachu. Mają trójstopniową skalę, która poprzez zmianę koloru pokazuje stan powietrza. Wśród innych przydatnych funkcji jest m.in. programator czasowy i kontrola rodzicielska.

Nie ulega wątpliwości, że ten oczyszczacz powietrza jest propozycją dla najbardziej wymagających. Nie bez powodu cieszy się samymi pozytywnymi rekomendacjami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego modelu, zobacz na: https://zdrovi.pl/produkt/ideal-ap-30-pro/. Umieszczono tam pełną specyfikację urządzenia.

Oceń