Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jakie lustro do łazienki wybrać?
idealne lustro do pięknej łazienki

Jakie lustro do łazienki wybrać?

Łazienka jest dość specyficznym miejscem w każdym domu – to właśnie tutaj człowiek przygotowuje się do pracy czy szkoły, a także myje się po ciężkim dniu i relaksuje w wannie lub pod prysznicem. Łazienka musi więc być wyposażona w dobrej jakości źródła światła oraz w lustra, które każdemu pozwolą przyjrzeć się swojemu odbiciu i ewentualnie poprawić makijaż. Jakie jednak lustra będą najodpowiedniejsze do każdej łazienki? I dlaczego warto zainteresować się czymś takim, jak lustra inteligentne?

Jak dobrać odpowiednie lustro do łazienki? 

Dlaczego lustra w łazience są tak istotne? 

Na co zwrócić uwagę wybierając lustro do łazienki?

Inteligentne lustra – czym są i czy warto je mieć w swojej łazience? 

Gdzie znaleźć dobrej jakości lustro do łazienki?

Jak dobrać odpowiednie lustro do łazienki?

Lustra mają różne kształty, wymiary i są wykonane w różnych technikach, dzięki czemu można dopasować je do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Warto więc najpierw zastanowić się nad tym, jak chcemy urządzić całe wnętrze łazienki, czy mamy w niej miejsce na podświetlane lustra led lub smart lustra led a może preferujemy coś bardziej tradycyjnego, ale po prostu w dużej ilości. Warto też zastanowić się nad tym, ile luster znajdzie się w łazience – jedno, dwa a może więcej?

Dlaczego lustra w łazience są tak istotne?

Dlaczego lustra w łazience są tak istotne? Przede wszystkim dlatego, że jest to miejsce, w którym ludzie przygotowują się do pracy i szkoły lub relaksują się po pracy. Muszą więc mieć wgląd w swój wygląd, aby wiedzieli jak się prezentują. Dodatkowo łazienki to często dość niewielkie pomieszczenia, lustra dają więc wrażenie optycznego ich powiększenia, co szczególnie sprawdzi się w tych domach, w których ktoś ma klaustrofobię. Wraz z lustrem istotną kwestią są także źródła światła, które będą mogły być odbijane w lustrzanej tafli. 

Na co zwrócić uwagę wybierając lustro do łazienki?

Wybierając zarówno inteligentne lustra jak i te zwykłe do swojej łazienki warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego rozmiar. W swojej łazience warto mieć jedno mniejsze lustro nad umywalką oraz jedno większe, które pozwoli na zobaczenie odbicia całego ciała. Kolejną kwestią jest styl – lustra łazienkowe mogą prezentować się prosto, być w ramie lub mieć jakieś ozdobne elementy. To od ciebie zależy, które z tych luster do łazienki sprawdzą się w twoim domu. 

Inteligentne lustra – czym są i czy warto je mieć w swojej łazience? 

Inteligentne lustra są wynalazkiem ostatnich lat, chociaż w zbiorowej wyobraźni pojawiały się już dawno. To lustra, które na pierwszy rzut oka prezentują się całkowicie normalnie, ale gdy się do nich podejdzie, aktywują się a na ich tafli pojawiają się różne informacje, które dają najróżniejsze możliwości. Na inteligentnych lustrach możesz słuchać swoich ulubionych podcastów i oglądać swoje ulubione seriale na serwisach streamingowych, takich jak Netflix czy HBO Max ale nie tylko. I to jeszcze nie wszystko – jeżeli podejdziesz wystarczająco blisko, to lustro cię rozpozna i poda twoje spersonalizowane informacje. 

Gdzie znaleźć dobrej jakości lustro do łazienki?

Jeżeli chcesz mieć spory wybór luster, to warto zdecydować się na wejście do sklepu internetowego Artforma znajdziesz tam nie tylko podświetlane lustra, ale również magic mirror oraz smart lustra. Dzięki sporemu wyborowi, zdecydujesz się na taki model, który faktycznie będzie sprawdzał się w twojej łazience i przy którym nie tylko się przygotujesz do kolejnego dnia w pracy, ale także zrelaksujesz się oglądając swoje ulubione serwisy streamingowe takie, jak Netflix, HBO Max czy Prime Video.

Oceń