Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Going. Places – system rezerwacji i sprzedaży biletów
bilety na wydarzenia - zobacz jak kupić online

Going. Places – system rezerwacji i sprzedaży biletów

Chcąc zainteresować klientów organizowaną imprezą, niezbędna jest efektywna promocja pozwalająca nadać przedsięwzięciu prestiżowego charakteru. Duże znaczenie ma również szybka i profesjonalna obsługa, obejmująca m.in. sprzedaż biletów. Naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wydarzeń kulturalnych oraz właścicieli miejsc, oferujących atrakcyjne formy relaksu, Going. Places stworzyło funkcjonalny system rezerwacji i sprzedaży biletów.

System sprzedaży biletów online – jak działa?

Platforma do sprzedaży biletów Going.Places została stworzone z myślą o uczestnikach, jak i organizatorach wystaw, koncertów, eventów rekreacyjno-sportowych itp. To funkcjonalny system sprzedaży biletów ze wsparciem BI na żywo, pozwalającym na analizowanie decyzji podejmowanych przez klientów. Dzięki niemu można z łatwością optymalizować usługi zgodnie z oczekiwaniami grupy docelowej. Going.places oferuje ścieżkę zakupową z uwzględnieniem identyfikacji marki, co jest ważnym elementem na etapie budowania trwałych relacji z klientami. Za pośrednictwem systemu rezerwacji biletów można określić godziny otwarcia obiektu oraz dni wolne pracy. Co więcej, aplikacja mobilna pozwala na dostosowanie cennika danego wydarzenia zgodnie ze zwyczajami zakupowymi odbiorców.

System biletowy– jakie ma zalety?

Aplikacja dedykowana jest właścicielom parków rozrywki, basenów, muzeów, active barów, galerii i wielu innych. To najlepszy sposób, by wypromować planowane wydarzenie oraz dostosować jego obsługę do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Największe atuty systemu sprzedaży biletów to intuicyjność, prostota oraz szereg możliwości. W przypadku klientów B2B pozwala on na opłacenie personalnie stworzonego koszyka z odroczeniem należności bądź jej rozłożeniem.

Zakup biletów – co warto wiedzieć?

Aplikacja mobilna dostępna jest dla użytkowników urządzeń mobilnych z system Android i iOS. Za jej pośrednictwem można nie tylko kupić bilet, ale i stworzyć swój indywidualny kalendarz wydarzeń 2024. Co więcej, chcąc aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi, wystarczy powiadomić ich o planowanym evencie. Going.places oferuje możliwość rezerwacji dla użytkownika aplikacji bądź bliskiej mu osoby. Zakupione bilety znajdują się w jednym miejscu, a przed wydarzeniem przychodzi powiadomienie, ograniczające ryzyko przegapienia daty imprezy. Jedną z największych zalet aplikacji mobilnych jest prosty system zwrotów. Bilety dostępne są w formie elektronicznej, dzięki czemu wystarczy mieć pod ręką telefon, by obejrzeć wystawę, koncert itd. Istnieje również możliwość zmiany właściciela wejściówki.

Going.places to świetne rozwiązanie dla organizatorów oraz fanów eventów kulturalnych czy też rekreacyjnych. Warto zatem skorzystać z aplikacji mobilnej, chcąc spędzić miło czas bądź udostępnić klientom bilety na planowane wydarzenie. 

5/5 – (1 głosów)