Together Magazyn » Aktualności » DJ Wika w kampanii informacyjnej Medipe Clinic o zaćmie

DJ Wika w kampanii informacyjnej Medipe Clinic o zaćmie

Przedstawicielka aktywnych Seniorów, Wirginia Szmit, czyli popularna DJ Wika, od kilku lat z powodzeniem rozkręca imprezy wielopokoleniowe w Polsce. Energii i zapału może jej pozazdrościć niejeden nastolatek. Namawia ludzi starszych do aktywnego trybu życia, dając przykład swoją postawą. Prywatnie jest mamą i babcią, ale większość czasu poświęca na realizowanie swoich projektów oraz na prowadzenie imprez, a propozycje napływają do niej nieustannie z całej polski.

tyht

DJ Wika postanowiła włączyć się w kampanię informacyjną Medipe Clinic, dotyczącą możliwości szybkiego wyleczenia zaćmy. To choroba, która towarzyszy naturalnym procesom starzenia się organizmu, jest więc częsta przypadłością wśród seniorów. Przez to do refundowanego zabiegu tworzą się długie kolejki, które trwają po kilka lat. W niektórych placówkach na wymianę zmętniałej przez zaćmę soczewki, chorzy czekają nawet 5 lat! Tak długi czas oczekiwania może stanowić poważny problem dla pacjentów. Postępująca zaćma znacznie pogarsza wzrok, może prowadzić nawet do jego utraty. Odbiera komfort życia i swobodę poruszania się we własnym otoczeniu.

Nie wszyscy są świadomi, że dzięki dyrektywie transgranicznej, za leczenie na terenie Unii Europejskiej, NFZ zwraca częściowo koszty. Dzięki temu, zaćmę można usunąć nie za kilka lat, ale już w około 2 tygodnie.

DJ Wika namawia swoich rówieśników, aby zapoznali się z tą możliwością i poleca Medipe Clinic, jako zaufanego partnera w organizacji zabiegu. Firma zapewnia dojazd do kliniki i z powrotem komfortowym busem, opiekę polskojęzycznego personelu , tłumaczenie dokumentacji.

– Medipe Clinic wspiera seniorów– mówi DJ Wika – ja robię to już od dawna, mamy więc wspólny cel, dlatego postanowiłam wziąć udział w kampanii informacyjnej na temat leczenia zaćmy. – Pomagają osobą starszym, więc dlaczego by ich nie polecać? Oczywiście, że warto – dodaje Pani Wirginia.

Wylecz zaćmę i żyj tak jak lubisz!

Więcej informacji o leczeniu zaćmy pod numerem telefonu 71 750 77 29 lub na stronie internetowej www.medipeclinic.com

facebook_wika_news_01

Oceń