Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Czy warto kupić wózek dziecięcy wielofunkcyjny 2w1 lub 3w1? – Sprawdzamy!
centrumfotelikow.pl-Czy-warto-kupić-wózek-dziecięcy-wielofunkcyjny-w-lub-w -–-Sprawdzamy

Czy warto kupić wózek dziecięcy wielofunkcyjny 2w1 lub 3w1? – Sprawdzamy!

Wybór wózka dziecięcego i nosidełka to decyzja, przed którą stają wszyscy rodzice po pojawieniu się na świecie dziecka. Zakup nosidełka dla niemowlaka, wózka z gondolą na pierwsze spacery, a później wybór spacerówki, gdy pociecha podrośnie. To nie wszystkie decyzje, które trzeba podejmować w ciągu kilku pierwszych lat życia dziecka. Zakupy te często nie kończą się na jednym wózku, dlatego dla zapewnienia komfortu zapracowanym rodzicom powstały wózki wielofunkcyjne 2w1 oraz 3w1. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Sprawdzamy!

Dlaczego wózki wielofunkcyjne?

Wózki wielofunkcyjne zapewniają komfort posiadania kilku osobnych produktów w tej samej kolorystyce, co z pewnością docenią wszystkie osoby ceniące sobie estetykę i wysoką jakość wykonania produktów. Wózki wielofunkcyjne posiadają kilka części kompatybilnych ze sobą. W praktyce oznacza to, że wózki te „rosną wraz z dzieckiem”. Po czasie, kiedy dziecko wyrośnie już z gondoli, po prostu wymieniamy siedzisko na spacerowe, a potrzeba zakupu kolejnego wózka po prostu znika. Możemy nadal cieszyć się komfortowym wózkiem, do którego używania jesteśmy przyzwyczajeni i nie martwić się o zakup kolejnego pojazdu w tym czasie. Taki komfort zapewniają wózki 2w1, z kolei wózki 3w1 posiadają w zestawie również wygodne i stylowe nosidełka. Co

Wózki wielofunkcyjne 2w1 – dwa wózki w jednym!

Wózki wielofunkcyjne 2w1 posiadają w zestawie gondolę oraz siedzisko spacerowe w pełni kompatybilne z ramą wózka. Siedziska można wymieniać i dopasowywać do wieku, wzrostu dziecka oraz potrzeb rodzica. Chociaż jednorazowo jest to większy wydatek, niż zakup na początek samego wózka z gondolą, to zdecydowanie się opłaca. Koszt poszczególnych elementów zestawu wózków wielofunkcyjnych może być w ogólnym rozrachunku mniejszy. Co jednak najważniejsze otrzymujemy wysokiej jakości produkt, który spełnia wszystkie standardy i nie musimy martwić się w przyszłości o zakup kolejnego wózka. Dodatkowo oszczędzamy miejsce, ponieważ rama do wózka jest jedna, a my wymieniamy tylko siedziska. Łączy się to także z szeregiem udogodnień. Niektóre modele renomowanych producentów posiadają możliwość zapięcia ułożenia siedziska spacerowego zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Oznacza to komfort zarówno dla rodzica jak i dziecka.

Wózki dziecięce 3w1 – wielofunkcyjne i komfortowe

W zestawie 3w1 producenci do kompletu wózka z gondolą i siedziskiem spacerowym dokładają jeszcze mobilne nosidełko. Wygodne nosidełko pomoże przetransportować dziecko z auta do domu, czy z domu do wózka. Nosidełko jest też bezpiecznym miejsce dla dziecka, kiedy po prostu wybieramy się w odwiedziny do znajomych lub rodziny. Dziecko może w nim spać w wygodnej pozycji, a my spokojnie odpoczywać i pić kawę, pewni, że jest bezpieczne. Co więcej, jednolity design wszystkich produktów z zestawu 3w1 sprawi, że komplet będzie atrakcyjnym dodatkiem, a nie tylko koniecznością posiadania poszczególnych elementów, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo. Zakup wózków wielofunkcyjnych 2w1 lub 3w1 to z pewnością decyzja, której rodzice nie pożałują. Swoboda korzystania z poszczególnych elementów, wysoki standard bezpieczeństwa i oszczędność miejsca, pieniędzy i czasu to ogromne zalety tego wyboru.

Artykuł napisany we współpracy z https://centrumfotelikow.pl/

Oceń