Together Magazyn » Styl życia » Coco Cafe Club & Restaurant

Coco Cafe Club & Restaurant

Coco Cafe Club & Restaurant, ul. Waszyngtona 21, Gdynia 81–342

 

Jakie przygotowaliście udogodnienia, aby całe rodziny czuły się u Was dobrze?

Jesteśmy miejscem, w którym dobrze się czują całe rodziny z dziećmi. Zapewniamy ofertę kulinarną na najwyższym poziomie, która dotrze do osoby w każdym wieku. Dbamy również o przyjazną atmosferę, która jest nieodłącznym elementem wizyty w naszym lokalu. Dzieci to dla nas bardzo ważni i wymagający Goście. Zdajemy sobie sprawę, że wyjście do restauracji powinno być dla nich atrakcją, formą zabawy. Właśnie z myślą o dzieciach przygotowaliśmy nasz kącik zabaw, gdzie pod okiem animatorek mogą one miło i bezpiecznie spędzać czas. Ponieważ najczęściej rodziny korzystają z oferty lokali gastronomicznych w weekendy, w tym czasie zawsze na dzieci będzie u nas czekać specjalne menu, a także gry i zabawy.

 

Jaki rodzaj kuchni preferujecie?

W naszej restauracji preferujemy kuchnię tajską i włoską. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by potrawy były przygotowywane ze zdrowych, ekologicznych produktów. To również ważny aspekt w żywieniu dzieci. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty. W Eko-Menu można znaleźć wiele znakomitych potraw wegańskich i wegetariańskich.

 

Czy posiadacie menu bądź potrawy specjalnie dla najmłodszych gości?

Tak, nasi najmłodsi goście mogą skorzystać ze specjalnej oferty. Potrawy z „Menu Kids” są przygotowywane specjalnie z myślą o gustach dzieci, oczywiście z najlepszych składników. Rodzice mogą mieć pewność, że wybierając jedną z takich pozycji, zapewnią swojemu dziecku smaczny i pożywny posiłek, z którego na pewno będzie zadowolone.

 

Czy organizujecie eventy bądź inne wydarzenia, na które szczególnie zapraszacie rodziny? Jeśli tak, to jakie?

Organizujemy okolicznościowe eventy, takie jak Andrzejki czy Dzień Dziecka. Zapewniamy przy tym świetną atmosferę i zabawę dla całych rodzin.

 

Czy macie Państwo możliwość organizowania imprez okolicznościowych (np. przyjęcia, komunie, urodziny)? Ile osób może pomieści

lokal?

Organizowanie różnego rodzaju imprez to dla nas ważna część działalności. Nasza sala ma 120 miejsc siedzących. Wykwalifikowana obsługa czuwa nad odpowiednim przebiegiem każdej imprezy.

 

Czy przedszkola i inne grupy mogą zamówić bądź stale zamawiać u Państwa posiłki, catering?

Tak, prowadzimy sprzedaż w formie cateringu i zachęcamy do współpracy inne podmioty w tym zakresie.

 

 

Co możecie dodać od siebie, by bardziej zachęcić rodziców do odwiedzenia Waszego lokalu?

Jesteśmy niebanalnym miejscem dla osób w każdym wieku. Rozumiemy potrzeby i dzieci, i rodziców, nie tylko pod względem kulinarnym. Stworzyliśmy przyjazny lokal dla całych rodzin i dbamy o to, by czuły się one w nim wyjątkowo. Wizyta u nas na pewno nie będzie czasem straconym, a może dostarczyć niezapomnianych wrażeń. W naszym menu można znaleźć wyłącznie potrawy przygotowywane ze świeżych i bardzo często ekologicznych składników. Rodzice nie muszą się więc martwić, że ich dzieci otrzymają niezdrowy i nieodpowiedni posiłek. Zawsze warto do nas wracać!

 

 

Coco Cafe Club & Restaurant

ul. Waszyngtona 21, Gdynia 81–342

Centrum Handlowe Gdynia Waterfront

Godziny otwarcia:

Pon.–Nd.: 12.00–24.00

Tel.: 58 661 62 00

e-mail: coco@coco.net.pl

www.coco.net.pl

Oceń