Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Chlorella firmy KenayAG – sposób na oczyszczenie Twojego organizmu

Chlorella firmy KenayAG – sposób na oczyszczenie Twojego organizmu

O superfoods powiedziano już bardzo wiele. Naturalnie stworzyły się dwa obozy: Ci, którzy uważają chlorellę oraz spirulinę za cudo natury, a także Ci, co mnożą wokół nich teorie spiskowe. Gdzieś pośrodku swoje miejsce mają naukowe statystyki, a te, zupełnie subiektywnie patrząc, sprzyjają oczyszczającym algom. Chlorella jest świetnym przykładem na to, że naturalne suplementy diety działają wielokierunkowo – odżywiają organizm, oraz potrafią redukować w nim poziom toksyn.

Czym to jest chlorella od Kenay – zastosowanie i cena

Chlorella to nic innego jak prosta alga słonowodna, na rynku spotykamy ją w postaci proszku lub tabletek. Chlorella to dosłownie sproszkowana postać suszonej algi, jeśli pochodzi z dobrych, sprawdzonych upraw, to możemy mieć pewność, że jest całkowicie naturalnym suplementem diety. Szturmem wzięła ona rynek zdrowej żywności, głównie za sprawą swojego kompleksowego działania. Otóż chlorella zawiera aż kilka tysięcy procent (!) więcej retinolu, żelaza i wapnia niż typowe znane nam źródła tych składników. Chlorella zbudowana jest prawie w całości z wartościowych białek, w tym białek egzogennych, których ludzki organizm nie potrafi syntetyzować. W sklepie KenayAG to prawdziwy bestseller!

Cena chlorelli na rynku bardzo się waha. Zależy to między innymi od pochodzenia. Należy wystrzegać się super „promocji”, bo zwykle jest to źródło chlorelli, które nie zostało sprawdzone i istnieje ryzyko, że będzie ona zanieczyszczona metalami ciężkimi (wynika to z kiepskiej jakości wody, w jakiej jest uprawiana). Średnio za 100 g chlorelli trzeba zapłacić około 50 zł. Biorąc pod uwagę to jak wiele mikroskładników (m.in. magnez, wapń, potas) oraz witamin (A, K, witaminy z grupy B) posiada w swoim składzie, staje się super skoncentrowaną, dzienną dawką niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych. Suplement chlorella od Sklep.Kenayag.com.pl, to doskonały produkt jeśli chodzi o zachowanie optymalnej kondycji zdrowotnej. To jednak nie koniec zalet chlorelli…


Chlorella oczyszcza organizm z toksyn

Trzeba mieć świadomość, że wraz z wodą oraz żywnością przyjmujemy mimowolnie pewne ilości substancji szkodliwych, jak metale ciężkie lub toksyny. Niestety wiele z nich ma zdolność akumulacji w tkance tłuszczowej lub strategicznych organach. Podczas odchudzania, wzmożonego wysiłku fizycznego, postu lub częstych wizyt w saunie istnieje podwyższone ryzyko zatrucia organizmu. W takich sytuacjach najlepiej zastosować właśnie chlorelle. Działa ona aktywnie neutralizując szkodliwe związki chemiczne.

Chlorella poprzez wiele naturalnych mikroskładników w swojej budowie, takich jak chlorofil, beta-karoten czy niektóre składniki komórkowe, potrafi aktywnie wspomagać pracę wątroby i nerek. Jest to niezastąpiona zaleta dla osób, które walczą z silnymi chorobami, przyjmują duże dawki leków lub kontrastów i próbują oczyścić swój organizm z chemii. KenayAG poleca ten produkt jako naturalne wspomaganie wielu lekoterapii.

W terapii oczyszczającej chlorellę KenayAG najlepiej stosować jako tabletki lub proszek dodawany do koktajli, omletów czy płatków owsianych. W tej pierwszej wersji, w zależności od producenta chlorelli, tabletki przyjmuje się w odstępach 2-3 godzin. Proszek można przyjmować w większej dawce, ale ze względu na specyficzny, słonawy smak chlorelli, lepiej dodawać ją do soków owocowych, koktajli czy wyrazistych w smaku potraw.

Sprawdź również: Tabletki odchudzające – jakie wybrać?

5/5 – (1 głosów)