Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Pierwsza randka w Warszawie – gdzie zabrać dziewczynę?
Ranka w Warszawie - sprawdź nasze podpowiedzi!

Pierwsza randka w Warszawie – gdzie zabrać dziewczynę?

Pierwsza randka zawsze wiąże się ze stresem i przede wszystkim dużym dylematem – co robić? Przygotowaliśmy kilka propozycji, jak spędzić wyjątkową pierwszą randkę w Warszawie? Na pewno tak spędzony czas zakończy się owocnie dla świeżej znajomości.

Pierwsze randka jest spotkaniem, którego nie można zepsuć, gdyż od jego powodzenia zależą dalsze losy znajomości. Jak sprawić, aby pierwsza randka była ciekawa i otwierała nowe możliwości? Z całą pewnością należy wybrać miejsce, które pozwoli przyjemnie spędzić czas i lepiej się poznać. Mieszkańcy Warszawy mogą mówić o szczęściu, gdyż w stolicy nie sposób się nudzić! Oto najlepsze propozycje miejsc, które sprzyjają intymnej rozmowie i są gwarancją niezapomnianych przeżyć.

Wspólne poznawanie miasta

Warszawa jest miastem, które można poznawać na wiele niezwykłych sposobów. Pierwsza randka to doskonała okazja, aby wybrać się na taras widokowy na szczycie Pałacu Kultury, lub odwiedzić Warszawki Fotoplastikon. Oba te miejsca stwarzają możliwość poznania miasta z niecodziennej perspektywy. Przy tej okazji z pewnością rozwinie się ciekawa rozmowa, można również liczyć na odrobinę intymności. Jest to propozycja dla osób otwartych na niebanalne doświadczenia, spontanicznych i ciekawych świata!

Sprawdź pomysły na rankę w Warszawie!

Spacer w pięknym parku

Jeżeli wybranka serca jest romantyczką, z pewnością ucieszy ją uroczy spacer w jednym z warszawskich parków. Warto zagubić się w rozległych alejkach Łazienek Królewskich, w których łatwo natknąć się na zaciszny kącik z wygodną ławeczką. Mniej popularne parki, które jednak również nadają się na romantyczne spotkanie to:

  • Park Skaryszewski
  • kameralna Kępa Potocka,
  • Park Kultury w Powsinie,
  • Park Rydza-Śmigłego.

W wielu z tych miejsc przy dobrej pogodzie można zdecydować się na przejażdżkę kajakiem! Doskonałym miejscem na spacer może okazać się również Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, który zachwyca pięknem o każdej porze roku.

Sprawdź pomysły na rankę w Warszawie! - Park Łazienkowski.

Gdzie na kawę i lody?

W kameralnych kawiarniach narodził się już niejeden związek – i nie bez przyczyny! Gdy pogoda nie sprzyja spacerom, warto udać się na tradycyjną kawę i ciastko. Jest to również najlepszy pomysł, gdy charakter i zainteresowania zaproszonej dziewczyny nie są jeszcze zbyt dobrze znane. Jaka kawiarnia nadaje się na pierwszą randkę? Z pewnością cicha i przytulna. W takim lokalu łatwiej będzie znaleźć zaciszny kącik do rozmowy. Aby trafić na odpowiednie miejsce, można umówić się przy Kolumnie Zygmunta, a następnie zapuścić w jedną z bocznych uliczek Starego Miasta. Dobra rada to unikanie głośnych, sieciowych kawiarni, na korzyść tych bardziej kameralnych.

Sprawdź pomysły na rankę w Warszawie! - Kawiarnia z lodami.

Pomysł tylko dla odważnych!

Czasem pierwsza randka ma na celu pogłębienie chemii, która aż kipi w relacji dwojga ludzi. Gdy powietrze między potencjalną parą iskrzy od nagromadzonej elektryczności, warto zaryzykować i pójść trochę dalej. Ale uwaga! Odwaga na pierwszym spotkaniu opłaca się tylko wtedy, gdy wcześniejsze rozmowy swobodnie toczyły się wokół seksu. Luz i otwartość obu stron w tej kwestii oznacza, że można wspólnie wybrać się do butiku erotycznego. Para, która swobodnie poczuje się w takim miejscu, z dużym prawdopodobieństwem podejmie dalsze kroki ku pełnemu pogłębieniu tej znajomości. Butik erotyczny to idealna przestrzeń aby porozmawiać o oczekiwaniach i doświadczeniach w sferze życia seksualnego, a także o gadżetach BDSM dla par. Warto uzbroić się w dystans i poczucie humoru, aby spotkanie było przyjemną okazją do poznania się z nieco innej strony.

Planując pierwszą randkę warto wiedzieć coś więcej o zaproszonej osobie i starać się trafić w jej gust. Przyjemne atmosfera sprzyja otwartości i zdecydowanie ułatwia wzajemne poznanie się. Warto postawić na intymną rozmowę i fizyczną bliskość, którą jednak trzeba dostosować do tempa rozwijającej się relacji. Warszawa jest miastem, w którym codziennie odbywa się kilkadziesiąt pierwszych randek! To miasto pełne możliwości, z których grzech nie skorzystać.

Oceń