Together Magazyn » Aktualności » Bon dla nauczyciela na zakup laptopa — co powinieneś wiedzieć?
laptop

Bon dla nauczyciela na zakup laptopa — co powinieneś wiedzieć?

Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło atrakcyjny benefit dla nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół podstawowych uczących w klasach 4-8 szkoły podstawowej. W związku z tym jeśli należysz do osób posiadających uprawnienia publicznej szkoły, bądź też uczysz w niepublicznych szkołach podstawowych, skorzystaj z okazji i kup nowego laptopa przeglądarkowego, wykorzystując bon na laptopa w naszym sklepie internetowym.

Dla nauczycieli pracujących w publicznych i niepublicznych szkołach podstawowych

Nauczyciele publicznych szkół podstawowych mają obecnie możliwość wykorzystać bon na laptopa. Taki benefit uprawnia do zakupu laptopa za pomocą bonu, który wart jest 2500 zł. Zakup komputera zrealizować można w wielu sklepach — u nas bez problemu znajdziesz najlepszy laptop dla nauczyciela, a oferty odpowiadające wymaganiom, jakie musi spełniać laptop, oznaczyliśmy jako kategoria „Bon dla nauczycieli”. Co więcej, skorzystać z niego mogą także nauczyciele pracujący w niepublicznych szkołach artystycznych, jak i publicznych szkołach artystycznych. Uprawnienia publicznej szkoły artystycznej jak najbardziej są wystarczające do otrzymania bonu dla nauczyciela. Nauczyciele wykładający w szkołach ponadpodstawowych lub w klasach od 1-3 szkół podstawowych, niestety nie mogą jeszcze skorzystać z bonu dla nauczyciela. Jeśli masz już bon, dowiedz się więcej poniżej.

Mam już bon — co dalej?

Jeśli masz już swój bon dla nauczyciela, warto wiedzieć o nim kilka faktów. Po pierwsze, wartość bonu wynosi 2500 zł i przeznaczyć go można wyłącznie na laptopa. Co więcej, musisz wybrać fabrycznie nowy sprzęt oryginalnie zapakowany, którego minimalne wymagania określił minister cyfryzacji. Nauczycielowi przysługuje zakup sprzętu, który jest sprawny technicznie oraz ma dysk ssd, odpowiednie złącza komunikacyjne, czas pracy laptopa wynoszący ok 6h, wbudowane głośniki stereo, wbudowane mechanizmy bezpieczeństwa dostępu, wbudowany mikrofon. Model musi być też z kolorowym wyświetlaczem. Musi minąć 5 lat od daty zakupu, zanim nauczyciel będzie mógł odsprzedać sprzęt dalej. Jeśli chodzi o cenę — można w ramach bonu kupić sprzęt tańszy lub sprzęt droższy, jednak w przypadku tego drugiego, trzeba różnicę w cenie dopłacić z własnej kieszeni.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę laptopów od różnych producentów, które spełniają wszelkie kryteria, aby móc zrealizować bon na laptop dla nauczyciela. Wystarczy, że wejdziesz w specjalnie przygotowaną przez nas kategorię i wybierzesz interesujący Cię model, podasz kod bonu i gotowe! My zajmiemy się całą resztą — otrzymasz sprzęt błyskawicznie.

Oceń