Together Magazyn » Więcej » Bal karnawałowy w Slow Cafe 23.01

Bal karnawałowy w Slow Cafe 23.01

Po raz kolejny klubokawiarnia Slow Cafe w Gdyni zorganizowała dla dzieci niezapomnianą zabawę

tym razem z okazji trwającego karnawału. Przebierany bal odbył się 23 stycznia i zgromadził małych i dużych uczestników zarówno z okolicy kawiarni jak i całego Trójmiasta. Na dzieci czekał szereg atrakcji, które Slow Cafe zaplanowało we współpracy z ekipą profesjonalnych animatorów z Sali Zabaw Summer Baby.

Karnawałowe stroje księżniczek, elfów, strażaków a nawet czerwonego kapturka, uzupełniły wykonywane na miejscu makijaże. Na dzieci czekał ponad to pokaz skręcania balonów. Teoria nie musiała długo czekać na wprowadzenie w praktykę – mali uczestnicy powolali do życia masę kolorowych piesków, motyli i serduszek. Gwoździem programu okazała się być wizyta gościa specjalnego – Myszki Minni, której pojawienie się wywołało ogólną euforię. Bal karnawałowy obfitował ponad to w tańce, w których z równym entuzjazmem uczestniczyły dzieci i dorośli. Nie brakowało również zabaw integracyjnych z rodzicami oraz ciekawych konkursów. Kolorowe balony, wesołe melodie i zdrowe słodkości dopełniły karnawałowego charakteru imprezy. Dwie godziny minęły w okamgnieniu, a roześmiane twarze dzieci nie pozostawiły wątpliwości, że bal należał do udanych.

Slow Cafe to gdyńska klubokawiarnia, której oferta skierowana jest przede wszystkim do rodziców z dziećmi. W lokalu organizowane są różnorodne warsztaty, spotkania z artystami, wystawy oraz animacje dla dzieci. Przy filiżance dobrej kawy i smakowitym ciastku, rodzice mogą spotkać się na chwilę rozmowy i relaksu, podczas gdy ich pociechy uczą się i bawią pod okiem profesjonalnych animatorów.

Oceń