Together Magazyn » HOBBY » Miłośnicy tańca i grafitti…

Miłośnicy tańca i grafitti…

Warsztaty popping z Shevą//Free Style Wall Graffiti Jam, Akademia Artystyczna, 27.09.2014

Gdańska Akademia Artystyczna w sobotę 27 września udowodniła, zresztą po raz kolejny, że jest miejscem wszechstronnego, swobodnego rozwoju młodych ludzi. Tym razem w progi Akademii zawitali malarze, rysownicy, writerzy i inni artyści, a okazją był Free Style Wall Graffiti Jam. Aby zapewnić komfort i pełną ekspresję artystyczną, udostępniono ściany na IV piętrze akademii artystycznej, gdzie każdy chętny mógł uwolnić swą kreatywność i stworzyć własne graffiti w oryginalnej formie. Impreza była bezpłatna, a dodatkowo uświetniła ją wizyta kilku trójmiejskich twórców streetartu. Oczywiście, kluczowym punktem było wspólne tworzenie graffiti, nie zabrakło jednak dyskusji w przyjaznej atmosferze, wymiany pomysłów, a przede wszystkim – dobrej zabawy.

Nie tylko miłośnicy sztuk wizualnych mieli powody do zadowolenia. Akademia Artystyczna zaprosiła wszystkich chętnych na bezpłatne warsztaty poppingu. A jeśli się uczyć, to od najlepszych, zatem zajęcia prowadził znany na całym świecie popper, Maciek Sheva Mołdoch. Warsztaty podzielono na blok zajęć dla dzieci i dorosłych. Wszystkim uczestnikom udzieliła się pozytywna atmosfera, o którą zadbał Sheva.

Zarówno miłośnicy tańca, jak i graffiti opuszczali mury Akademii Artystycznej w świetnych nastrojach, naładowani pozytywną energią. Było to święto kreatywności i swobodnej sztuki. Do zobaczenia następnym razem!

 

Oceń