Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Gdzie odpocząć w Polsce?

Gdzie odpocząć w Polsce?

W drzewach

ul. Klonowa 2

24-150 Nałęczów

Tu spełniają się dziecięce marzenia o domku na drzewie. Szum liści, trel ptaków, dobra kawa i książka. A wszystko kilka metrów nad ziemią. Czy można wyobrazić sobie lepszy wypoczynek. Te niesamowite domki znajdziecie w Nałęczowie, malowniczej miejscowości położonej na wyżynie lubelskiej. Warto wybrać się tu całą rodzinę i spędzić niezapomniany czas.

(fot. Paweł Waga)

Mikołajki Enklawa

ul. Leśna 9

11 – 730 Mikołajki

Tam, gdzie kiedyś była leśna polana stoją domki inne niż wszystkie. Nowoczesny design łączy się tu z naturą, tworząc niepowtarzalny klimat, idealny do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Tu naprawdę odpoczniesz – białe wino na tarasie, świeże powietrze, popołudnia z książką na leżaku i rozgwieżdżone niebo. Wszędzie jest blisko na piechotę – do Mikołajek, do lasu, nad wodę. Enklawa to idealna propozycja na wypoczynek.

(fot. Konrad Poświata)

Urocze Domki

ul. Bałtycka

76-156 Dąbki-Bobolin

Urok tych domków tkwi nie tylko w pięknej okolicy, ale również w ich wystroju. Utrzymane w ciepłych, naturalnych barwach, z drewnianym wykończeniem wręcz zapraszają do zamieszkania!

Domki są w pełni wyposażone, składają się z 2 sypialń na górze oraz salonu z aneksem kuchennym i łazienką na parterze. Do dyspozycji jest również plac zabaw dla dzieci oraz przestrzeń do biegania i spożytkowania energii.

(fot. Tomasz Jakóbczyk)

HT Houseboats – domki na wodzie

ul. 6 Marca 2

Mielno Koszalińskie

Aby poczuć smak prawdziwego życia na wodzie, nie musisz wyruszać w daleki rejs – wystarczy wybrać się do Mielna i zamieszkać w niezwykłym pływającym domku na jeziorze. Miejski zgiełk zostawisz na brzegu, codziennie o poranku obudzi Cię delikatny szum fal, a przez przeszklone ściany możesz do woli podziwiać panoramę jeziora. Na miejscu dostępna jest bezpłatna sauna na wodzie, wielofunkcyjne boisko sportowe, mały park linowy, trampolina oraz plac zabaw dla dzieci.

(fot. Dariusz Siadak)

5/5 – (1 głosów)