Together Magazyn » Aktualności » Mała literatura na wielkie potrzeby!
n

Mała literatura na wielkie potrzeby!

Czytasz z dzieckiem dużo książek? Nie trać czasu na poszukiwania wartościowej literatury, spędź go razem z dzieckiem!

Start-literaturka

Pierwszego dnia lata otworzyła się wyjątkowa e-księgarnia dla dzieci Literaturka. Wyróżnia ją wiele – tematyczny katalog, zdjęcia rozkładówek (czyli ze środka książki), filtrowanie po ilości tekstu, a także doradca dostępny w mediach społecznościowych i na stronie sklepu. 

Otwarciu towarzyszy kampania Literaturka na lato! To naprawdę imponujące, jak wiele dobrych książek z wakacyjnym klimatem można tu znaleźć! Ponad 60 pozycji z morzem, górami czy też sielską wsią w tle, a także polskie legendy, które ubarwią letnie wycieczki miejskie.
Jakby tego było mało, Literaturka przygotowała 40% kod rabatowy na wszystkie książki z letniej kategorii. By go znaleźć, wejdźcie na ich profil na instagramie!!

Literaturka-na-lato Literaturka

Literaturka oferuje książki dla dzieci w wieku od 0 do około 6 lat. To starannie wyselekcjonowany księgozbiór – tylko wartościowe książki, które spełnią oczekiwania wymagających i świadomych rodziców oraz odpowiedzą na potrzeby dzieci.

Wybrane przez nas książki odpowiadają na potrzebę rozwoju, poznawania świata, zdobywania wiedzy i wsparcia w pokonywaniu trudności, z którymi w tym okresie dzieci bardzo często się mierzą. Dodatkowo szanują one godność i wolość dziecka, a także kształtują jego wrażliwość moralną. U nas nie znajdzie się przypadkowej literatury – mówi właścicielka księgarni Monika Wołkowicz-Wyszomirska.

W katalogu sklepu znajdują się kategorie tematyczne, np.: < 3 lat, Życie codzienne, Zainteresowania czy Ważne tematy. Ta ostatnia kategoria porządkuje istotne zagadnienia, jak książki kontrastowe, dźwiękonaśladowcze, pop-up, kąpiel, zasypianie, przedszkole,  dinozaury, kosmos czy wegetarianizm.

Znalezienie odpowiedniej książki jest naprawdę dziecinie proste!

Katalog Literaturka

Nasz autorski katalog jest odpowiedzią na potrzebę opiekunów, którzy szukają dla dzieci książek, biorąc pod uwagę ich zainteresowania i potrzeby, co często wiąże się z wielogodzinnym wyszukiwaniem. Zrobiliśmy to za nich. Każdą książkę przeczytaliśmy, przypisaliśmy do odpowiednich kategorii, dodatkowo opatrzyliśmy zdjęciami rozkładówek, żeby opiekunowie mogli ocenić styl autora i ilustracje. Zawsze też służmy poradą w doborze książek i możemy zamówić poszukiwane pozycje, wystarczy napisać do naszego doradcy za pośrednictwem chatu – dodaje właścicielka księgarni Monika Wołkowicz-Wyszomirska.  

Literturka to e-księgarnia dla dzieci, w której łatwo znajdziesz wartościowe książki, które dzieci pokochają.

Mała literatura na wielkie potrzeby!

www.literaturka.pl

https://www.facebook.com/Literaturka

https://www.instagram.com/literaturka.pl/

kontakt@literaturka.pl

Oceń