Together Magazyn » Aktualności » Znajdź niepowtarzalną przestrzeń na osiedlu ALFA PARK

Znajdź niepowtarzalną przestrzeń na osiedlu ALFA PARK

Przychodzi moment w życiu każdego z nas, w którym podejmujemy decyzję o zakupie mieszkania. Na rynku aż roi się od ofert lokali z rynku wtórnego oraz pierwotnego. Jednak aby znaleźć to jedyne wymarzone lokum, powinniśmy dobrze przemyśleć wszystkie aspekty i wybrać takie, które spełni nasze największe wymagania.

Rynek wtórny ma wiele zalet, ponieważ wnętrza mają swoją historię i duszę. Jednak dostosowanie leciwych lokali do naszych potrzeb najczęściej wiąże się z poważnym remontem. Rynek pierwotny – deweloperski – zapewnia idealne rozwiązania dla osób pragnących rozpocząć swoją drogę życiową we własnym „M”. Mieszkania są zróżnicowane, coraz ciekawsze i bardziej funkcjonalne. Wyróżniającym się na rynku deweloperem jest Grupa JWK, założona pod koniec lat 90., twórcy projektu ALFA PARK – osiedla w dzielnicy Piecki-Migowo w Gdańsku, która potocznie jest określana jako Morena.

Kupując mieszkanie, pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę, jest właśnie lokalizacja. Morena znajduje się blisko centrum, ma rozbudowaną infrastrukturę, sieć komunikacji miejskiej, a pobliska obwodnica ułatwia sprawny dojazd do innych dzielnic Trójmiasta. W pobliżu znajduje się też linia Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, którą łatwo się dostać, na przykład, na lotnisko. Z kolei bliskość lasu to raj dla miłośników natury, idealne miejsce na spacery z psem czy aktywność na świeżym powietrzu. ALFA PARK oferuje też miejsce dla dzieci, place zabaw i tereny zielone. Deweloper zadbał, by same już czynniki zewnętrzne zachęcały do kupna mieszkania na tym właśnie osiedlu.

Projekt ALFA PARK to oferta z szerokim wyborem zróżnicowanych mieszkań. Deweloper zadbał o każdego potencjalnego mieszkańca, oferując lokale o ciekawych metrażach oraz rozplanowaniu funkcjonalnym. Prezentujemy przykładową aranżację trzypokojowego lokalu. Przytulne wnętrza można zaaranżować na swój wymarzony sposób bądź skorzystać z pomocy projektantów, którzy doradzą, jak urządzić mieszkanie, by było możliwie najbardziej funkcjonalne, dodać ciepła za pomocą materiałów, kolorów i faktur.

Wspomniane M3 to idealna przestrzeń dla rodziny z dzieckiem bądź pary. W mieszkaniu króluje styl scandi. Już na wejściu w oczy rzuca się przestronna szafa, która wiele pomieści. Obok jest płytki regał na drobne przedmioty, takie jak klucze czy dokumenty. Z holu wchodzimy w otwartą przestrzeń salonu i kuchni. Jasnoszare fronty kuchenne lekko wybijają się na tle romantycznych, białych płytek-cegiełek. Ciekawym rozwiązaniem jest zlewozmywak pod oknem. Leśny widok za oknem dodatkowo umili czas podczas gotowania obiadu. Duże okno w salonie niesamowicie oświetla główną przestrzeń rodzinną. Wygodna sofa i atrakcyjna tapeta na ścianie dodają uroku całej przestrzeni. Każde oko ucieszy designerska lampa Beat Light Fat Toma Dixona i kolorowe grafiki na ścianie. Obok salonu znajduje się pokój dziecka. Odważne kolory wnętrza odzwierciedlają kolorową wyobraźnię dziecięcej rzeczywistości. Półki na ścianie z pewnością posłużą wyeksponowaniu wszystkich książek i skarbów, a duża szafa pomieści ubrania. W przypadku par lub singli można to pomieszczenie ciekawie zaaranżować na domowe biuro lub bibliotekę. Sypialnia jest spokojna i prosta – w końcu przestrzeń do spania powinna służyć wypoczynkowi. Oczywiście nie może w niej zabraknąć głównego bohatera, czyli królewskiego łoża, a także stolików i lamp do czytania wieczorową porą. Ściany możemy umilić kolorowym akcentem w postaci zdjęć dzieci czy grafik. Ogólnodostępną łazienkę zaprezentowano w jasnej postaci z drewnianymi elementami.

Całość jest funkcjonalnie zaaranżowana i w pełni wykorzystana. Można odnieść wrażenie, że projektant nie zmarnował dostępnej przestrzeni. Starannie dobrane materiały oraz elementy wystroju dały piękne efekty. Mieszkanie jest nowoczesne, modne, niestandardowe, a przy tym – bardzo ciepłe i wygodne. To oryginalne lokum z pewnością zachęca do zapoznania się z bogatą ofertą mieszkań na osiedlu ALFA PARK.

Oceń