Together Magazyn » Aktualności » Mieszkanie na kredyt? Korzystaj z promocji!

Mieszkanie na kredyt? Korzystaj z promocji!

Zakup mieszkania na kredyt jest obecnie najbardziej popularną formą realizacji tego typu inwestycji. Na rynku nie brakuje różnych propozycji zarówno ze strony banków, jak i deweloperów. Zdecydowanie warto szczegółowo zapoznać się ofertami promocyjnymi, które mogą dla nas oznaczać realne oszczędności.

osiedle1

Promocja, którą oferuje Alfa Park, umożliwia uzyskanie oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych. Co warto wiedzieć o tej akcji promocyjnej? Jest ona skierowana do osób zainteresowanych kupnem nowego mieszkania i stanowi duże ułatwienie w realizacji tego celu. Nabywca przez 12 miesięcy nie zapłaci odsetek pełnego kredytu, a dodatkowo otrzyma w prezencie darmową komórkę lokatorską.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji oferowanej przez Alfa Park? Wystarczy wpłacić jedynie 10% wartości wybranego lokalu. Pozostałą kwotę nabywca spłaca dopiero po upływie 12 miesięcy, tuż przed odbiorem mieszkania. To naprawdę duże udogodnienie. Zaciągnięcie kredytu na kwotę 1000 zł w ciągu 21 dni od podpisania umowy deweloperskiej gwarantuje niezmienność warunków kredytowania inwestycji.

Pozostaje jeszcze oczywiście kilka przyjemnych formalności, takich jak wybór konkretnego lokalu, łącznie z piętrem, czy komórki lokatorskiej. W doborze odpowiedniej formy kredytowania – spośród ofert kilkunastu banków – będą pomocni doradcy kredytowi firmy Alfa Park. W ten sposób droga do realizacji celu, jakim jest zakup własnego mieszkania, może być prostsza niż przypuszczamy.

Szczegóły promocji na stronie www.alfapark.pl

osiedle 4osiedle5osiedle3

Oceń