Together Magazyn » Aktualności » UWOLNIJ SIĘ!

UWOLNIJ SIĘ!

Różne są wnętrza, w których czujemy się komfortowo. Każdy z nas ma swoje kolory, faktury, kształty, które sprawiają, że czujemy się „u siebie”. Jednak zarówno nastroje, jak i potrzeby coraz częściej i szybciej ulegają zmianom. Czy Twoja mieszkalna przestrzeń jest w stanie za nimi nadążyć?

Wszystko, czego potrzebujesz, żeby w każdej chwili móc swobodnie przearanżować swoje wnętrze, to kilka elastycznych komponentów, które uwolnią Cię od narzuconych z góry ustawień i rozwiązań. Kolekcja Balance marki VOX da Ci całkowitą wolność decydowania o funkcji mebli i ich przeznaczeniu. To rodzaj klocków, które możesz dowolnie składać, bo ostateczny obraz Twojego wnętrza zależy tylko od Ciebie.

System Balance jest modułową kolekcją, którą można samodzielnie zaplanować. Jak to działa? Poszczególne elementy nakładamy na siebie i łączymy za pomocą specjalnej maty, bez użycia śrub czy wkrętów. Jedyną pracą, którą trzeba wykonać, jest sklejenie boków skrzynek i organizerów oraz ustawienie ich w wybranej konfiguracji.

Możesz się uwolnić od nieodwracalności decyzji.

Kiedy stwierdzisz, że czas na inne meble, po prostu zbudujesz ze swoich komponentów to, na co masz ochotę i od razu zmienisz swoje wnętrze na takie, którego akurat potrzebujesz.

System Balance – zaprojektowany przez Joannę Leciejewską i Wiktorię Lenart – został nagrodzony prestiżowym tytułem TOP DESIGN AWARD 2016, przyznawanym projektom, które w znaczący sposób wpływają na technologiczny i estetyczny rozwój polskiego wzornictwa.

www.vox.pl

Oceń