Together Magazyn » Zdrowie » Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 3-7lat

Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci 3-7lat

Co warto wiedzieć?

Enjoy the game to działająca od 2010 roku akademia piłkarska, która z powodzeniem propaguje różne formy aktywności fizycznej wśród najmłodszych. Jednak zakres prowadzonych zajęć odejmuje również inne dyscypliny, takie jak koszykówka czy siatkówka. Wielodyscyplinarne podejście do sportu sprawia, że każde dziecko może znaleźć coś ciekawego dla siebie. Firmę tworzy zespół pasjonatów z różnych dziedzin, którzy doskonale rozumieją zarówno znaczenie rywalizacji sportowej, aktywności fizycznej, jak i specyfikę pracy z dziećmi. Program realizowany przez firmę Enjoy the game skierowano przede wszystkim do dzieci w wieku 3–7 lat. Zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone przez trenerów z Enjoy the game są właściwie dobrane i zaplanowane, zapewniając maksimum korzyści i radości. Wdrażając najlepsze światowe wzorce, opracowano skuteczne metody, które przede wszystkim trafiają do samych dzieci. Warto zwrócić uwagę na stałą współpracę między firmą a Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Firma organizuje również wyjątkowe przyjęcia urodzinowe i okolicznościowe.

Miejsce przyjazne rodzinom

Zajęcia w Enjoy the game mają przede wszystkim rozwijać zamiłowanie do sportu i zdrowej rywalizacji, a także propagować wśród dzieci aktywny tryb życia. Jest to również forma relaksu dla całej rodziny. Firma stworzyła program „Rodzic Moim Trenerem”, który jest skierowany do dzieci w wieku 3–7 lat, a powstał z myślą o rodzicach. W czasie tych zajęć można znakomicie bawić się poprzez sport, aktywnie spędzając czas w rodzinnym gronie. To właśnie rodzice najlepiej znają potrzeby i zamiłowania swoich dzieci, dlatego ich wskazówki czy sugestie mogą być cenną pomocą dla trenerów. Można śmiało stwierdzić, że Enjoy the game to firma przyjazna nie tylko najmłodszym sportowcom, ale i całym rodzinom, które mają zamiłowanie do sportu.

Współpraca z Magazynem Together

Jak powszechnie wiadomo, zajęcia sportowe uczą szlachetnej rywalizacji, poszanowania przeciwnika czy walki z własnymi słabościami. Firma Enjoy the game stara się realizować w praktyce te założenia. Magazyn Together w pełni popiera ideę wychowania w duchu sportu oraz propagowania aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat. Wiadomo, że nie każde dziecko musi zostać sportowcem, jednak zamiłowanie do aktywności fizycznej na pewno pozytywnie zaprocentuje w przyszłości.

Enjoy the game

ul. Słoneczna 17, 80–174 Otomin

tel. 517 774 714

e-mail: info@enjoythegame.pl

http://www.enjoythegame.pl

Oceń