Together Magazyn » Więcej » Hobby » Magiczny świat wzorów i kolorów

Magiczny świat wzorów i kolorów

Co warto wiedzieć?

Firma Craftoholic Shop prowadzi sprzedaż stacjonarną i internetową wszelkich materiałów, narzędzi i akcesoriów, które są niezbędne do szycia. W sklepie można zatem się zaopatrzyć w różnego rodzaju tkaniny, dodatki, zestawy, a nawet kompletne maszyny do szycia, i to w dużym wyborze. Cały asortyment Craftholic Shop jest starannie wyselekcjonowany i dobrany. Miłośnicy sztuki krawieckiej, również ci najbardziej wybredni, z całą pewnością mogą znaleźć towar odpowiadających ich gustom i zapotrzebowaniu. Firma jest bezpośrednim dystrybutorem wiodących marek na rynku i oferuje duży wybór wyselekcjonowanych wzorów produktów do wszelkich, nawet najbardziej nowatorskich projektów. Interesująca jest także oferta sprzedaży hurtowej.

Miejsce dla ludzi z pasją

Craftoholic Shop nie przypomina zwyczajnego sklepu pasmanteryjnego. To raczej magiczny świat wzorów i kolorów, niespotykanych tkanin designerskich oraz akcesoriów pasmanteryjnych i warsztatów. Jednak Craftoholic Shop to nie tylko oferta typowo handlowa. Firma oferuje również profesjonalne kursy szycia oraz krótkie spotkania dla osób, które chcą zrelaksować się przy maszynie i własnoręcznie stworzyć piękną, oryginalną rzecz. Prowadzone są też warsztaty tematyczne i zajęcia dla dzieci. Niezależnie od rodzaju kursu, w Craftoholic Shop zawsze panuje pozytywna, wyjątkowa atmosfera; zawsze można też liczyć na mnóstwo inspiracji. Mile widziane są tam również osoby, które nie dysponują własną przestrzenią do oddawania się pasji szycia – to do nich skierowana jest oferta „maszyny na godziny”.

Współpraca z Magazynem Together

Życie nie może i nie powinno składać się wyłącznie z zaspokajania bieżących potrzeb. Ważne, by rozwijać swoje zainteresowania, mieć swoje pasje, dzielić się z innymi własnymi talentami i umiejętnościami. Ta myśl często pojawia się na łamach Magazynu Together. Craftoholic Shop z pewnością nie jest wyłącznie miejscem zakupów, ale i samorealizowania, do którego warto często wracać.

Craftoholic Shop

Zamówienia internetowe

tel. 881 571 762

pon.–pt. 8.30–16.00

Adres do korespondencji, zwroty, reklamacje:

Craftoholic SHOP

ul. Litewska 16, 80–719 Gdańsk

Craftoholic SHOP GDAŃSK – sklep stacjonarny

ul. Bolesława Krzywoustego 3, 80–360 Gdańsk

czynne pon.–pt. 11.00–18.00; sob. 10.00–14.00

tel. 733 973 604 (w godzinach pracy sklepu)

http://craftoholicshop.com/

Oceń