Podmiot Leczniczy Derm-Estetyka w Gdyni specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej estetycznej oraz naprawczej – mówi Magdalena Czwartek, manager DermEstetyka. W Derm-Estetyka pracują wysokiej klasy doświadczeni specjaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i rozwijają umiejętności, uczestnicząc w polskich oraz międzynarodowych kongresach, a także szkoleniach. Dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom kompleksową ofertę na najwyższym poziomie – dodaje M. Czwartek.

Zabiegi naprawcze wykonuje się w celu przywrócenia prawidłowego wyglądu oraz czynności tkanek pacjenta, zaburzonych w wyniku wad wrodzonych, przebiegu chorób, oparzeń, wypadków czy też w konsekwencji powikłań leczenia chirurgicznego. Zabiegi estetyczne mają natomiast za zadanie poprawiać komfort życia pacjentów, mogą dotyczyć zarówno niedoskonałości urody, jak i spowolnienia procesów starzenia się skóry. Co dokładnie poprawiamy i ile to kosztuje?

Korekta uszu – odstające małżowiny uszne są najczęściej wadą wrodzoną, którą koryguje się poprzez plastykę niewykształconej chrząstki. Wadę tą dość łatwo ukryć pod włosami, mimo to to właśnie posiadacze odstających uszu stanowią najliczniejszą grupę zgłaszającą się do nas w celu korekcji. Niejedna osoba posiadająca odstające uszy spotkała się z krzywdzącym określeniem dotyczącym swojego wyglądu – uwagi złośliwego kolegi lub koleżanki na dobre przylegały do ofiary, wpędzając ją w kompleksy. Zabieg plastyki uszu zazwyczaj trwa 1,5 godziny, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, pacjent tego samego dnia wraca do domu. Koszt zabiegu zaczyna się od 2100 zł.

Powiększanie biustu – kobiety najczęściej narzekają na jego niewielki rozmiar, nieładny kształt albo dużą dysproporcję wielkości między jedną i drugą piersią. Kandydatkami do zabiegów są kobiety, których piersi są tak małe, że niemal ich nie widać, bądź odwrotnie – są tak duże, że stanowią ogromny ciężar dla kręgosłupa i przyczynę wielu problemów. Kobiety często zmagają się z brakiem akceptacji swojego ciała, a często nawet depresją. Zabieg powiększania piersi trwa około dwóch godzin, pacjentka zostaje w klinice jedną dobę. Koszt zabiegu wynosi średnio 11.500zł + cena implantów.

Korekta powiek górnych– jest to bardzo częsty problem medyczny, polegający na rozciągnięciu skóry powieki górnej, która w efekcie opada na brzeg rzęsowy. W ciężkich przypadkach może to powodować przysłonięcie gałki ocznej. Opadanie najczęściej obejmuje obie powieki, jednakże ilość zwiotczałej skóry na każdej z nich może być różna. Zabieg przeprowadza się poprzez wycięcie wąskiego paska skóry, najczęściej na szerokość 5-10 mm. Dodatkową zaletą jest możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego podczas zabiegu, co jest szczególnie ważne w przypadku osób starszych, które niejednokrotnie obciążone są różnego rodzaju chorobami. Czas trwania tego typu operacji to około 45- 60 minut, a bezpośrednio po niej pacjent wraca do domu. Koszt zabiegu rozpoczyna się od 2900 zł.

Zabieg obrzezania– to bardzo popularny zabieg, zarówno u małych chłopców, jak i dorosłych mężczyzn. Często wykonywany jest przy okazji likwidowania stulejki. Stulejce mogą towarzyszyć częste nawracające stany zapalne oraz urazy mechaniczne, które (w szczególności jeżeli są bagatelizowane) prowadzą do pęknięć, następnie zwłóknień, a potem do występowania blizn. Obrzezanie polega na usunięciu całego lub części napletka. Zabieg jest mało-inwazyjny, bezpieczny i – dzięki zamykaniu naczyń podczas procedury, praktycznie bezkrwawy. U dorosłych mężczyzn jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, tego samego dnia pacjent wraca do domu. Koszt zabiegu to 1400zł. NAJCZĘSTSZE OPERACJE PLASTYCZNE-CHIRURGICZNE WYKONYWANE PRZEZ KOBIETY I MĘŻCZYZN W DERM-ESTETYKA

Najczęstsze operacje chirurgii plastycznej u kobiet i mężczyzn
5 (100%) 4 votes

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany